Mango+havuç+zencefil göbek eriten diyet kürü

kutlumelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2011
103
16
Merhaba ,

Selahattin dönmez in yeni göbek eriten tarifi

1/2 mango
2 adet havuç
1 fındık büyüklüğünde zencefil

katı meyve sıkacağında sıkılır akşam tok karnına yatmadan içilir göbek bölgesinde inanılmaz incelme sağlıyormuş ve yağlanmayı önlüyormuş

SADECE BİR HAFTA YAPILACAK demiş

Bugün twitterda bir bayan 5. günde 3 cm inceldiğini yazmış mango bulursam hemen başlıyorum ve 1 hafta göbek bölgemi ölçüp sonucu bildiriyorum kızlar umarım işe yarar

denemek isteyenler bana katılabilir

de mangoyu nerden bulucaz ????????? :44:

Şimdi tarcin zerdacal zencefil ve yoğurt deniyorum ondan sonrada buna baslarım, deneyen hiç yok mü yawww:))

selamlar
sadece 1 hafta değil,ihtiyaç duyduğunuz kadar yapın diyor selahattin dönmez,en önemli nokta her gece taze sıkılıp yatmadan önce içilmesi

Canım tüm alışveriş merkezlerinde carrefour Migros gibi vardır, pazarda da bulabilirsin belki !!!

Seni bekliyorum bak, sonuca göre yoğurtlu karışım ise yaramazsa buradayım :))

Hadi inşallah ise yarar...

Canım tüm alışveriş merkezlerinde carrefour Migros gibi vardır, pazarda da bulabilirsin belki !!!

Seni bekliyorum bak, sonuca göre yoğurtlu karışım ise yaramazsa buradayım :))

Hadi inşallah ise yarar...

Bak dün aklımdan gecti alsam mı diye 1-2gun bekle, yoğurttan is çıkmazsa senleyim :))

Bak dün aklımdan gecti alsam mı diye 1-2gun bekle, yoğurttan is çıkmazsa senleyim :))

ben daha gidemedim migrosa ama arkadaşım 6 tl tanesi dedi e kızım da denemek istiyor meyve suyu diye haftada 7 mango 42 tl biraz pahalı oldu 2 kişi e bide faydasını görmezsem diyorum deniizzz kararsız kaldım selahattin dönmeze güveniyorum ama kesin bilsem şüphedeyim kızımı ikna edersem önce ben denerim yan etkisini görmezsem haftayada ona uygularım bakalım kafam karışık .

:))) ben yurt disindayim burda ucuz bugun alis verise gidicem alip baslayim, bende ise yararsa sizde deneyin :))

ben deniyorum, başlayalı 2 gün oldu.Akşamları yatmadan önce tazı sıkıp içiyoruz.Bağırsak sistemini düzenliyor.yarım mango+2 havuç ve fındık büyüklüğünde zencefil.
zencefili fazla atarsanız içine acı bir tat oluyor dikkat edin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…