Mandala Günlüğüm

DeliHA35

... T Ü R K ...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
1.517
5.979
Merhaba hanımlar;

Ben mandala boyamayı çok seviyorum.
Ruhumu,beynimi çok dinlendirdiğini düşünüyorum.
Eminim aranızda benim gibi mandala severler vardır.

Ben burda zaman zaman mandala boyamalarımı paylaşmak istiyorum.

Belki ruhu daralan,yorgun,durgun,kırgın bedenlere rahatlamak için bi alternatif olur.

Unutmayın;
Sayfalar gibi hayatımızı renklendirmekte yalnızca bizim elimizde.

Kucak dolusu sevgilerimle

Mandala1.jpg

Bugün başladığım yeni kitabın ilk sayfası .

Bitmiş halini de tekrar paylaşacağım.

Mandala1_0001.jpg

Bu da sayfanın bitmiş hali.

Ben her kitabın ilk sayfasında bütün renkleri kullanırım.
Çünkü;
Kağıdın kalitesi,boyanın kağıda nasıl tutunduğu,renklerin kağıtla nasıl bütünleştiğini anlamak için.
Yani bir nevi ilk sayfa hep deneme kağıdı oluyor.

Diğer sayfalarda genelde az renkler kullanıyorum.

Çok severim ama kitabım nerde hiç bilmiyorum ,vaktim yok bi ara bulup tekrar başlasam iyi olacak

Çok severim ama kitabım nerde hiç bilmiyorum ,vaktim yok bi ara bulup tekrar başlasam iyi olacak
Günaydın :)
Kitabını mutlaka bulup ortaya çıkarmalısın.
Azcık boşluğunda bir iki desen karalasan bile inan bana bi süre sonra fena alışkanlık yapacak o boşluğu kendin yaratacaksın.

Mandala1_0001.jpg

Evettt sıradaki desenimiz bu.

Bakalım günün sonunda nasıl bir şahesere dönüşecek :)

iki hafta önce konunu gördüm yorum yapacaktım unuttum :)küçük bebelerim var.onlar boyama yapıyordu ama çokta istekli değildi hani. iyi aktivite oldu bana.büyük boyama kitabıyla ,küçük defter karalamayla bende mandalayla devam ediyorum.çocuklar daha bi istekli yapıyolar benide boyama yaparak görünce.teşekkür etmeye geldim sana:KK200:

iki hafta önce konunu gördüm yorum yapacaktım unuttum :)küçük bebelerim var.onlar boyama yapıyordu ama çokta istekli değildi hani. iyi aktivite oldu bana.büyük boyama kitabıyla ,küçük defter karalamayla bende mandalayla devam ediyorum.çocuklar daha bi istekli yapıyolar benide boyama yaparak görünce.teşekkür etmeye geldim sana:KK200:
Çok sevindim.
Bende yıllar önce büyük kızım boyama yaparken tek başına sıkılmasın diye başlamıştım.
Anneler mutlu çocuklar daha mutlu :KK200:
Daim olsun inşallah.

Merhaba hanımlar;

Ben mandala boyamayı çok seviyorum.
Ruhumu,beynimi çok dinlendirdiğini düşünüyorum.
Eminim aranızda benim gibi mandala severler vardır.

Ben burda zaman zaman mandala boyamalarımı paylaşmak istiyorum.

Belki ruhu daralan,yorgun,durgun,kırgın bedenlere rahatlamak için bi alternatif olur.

Unutmayın;
Sayfalar gibi hayatımızı renklendirmekte yalnızca bizim elimizde.

Kucak dolusu sevgilerimle

Benim de mandala kitabım var aldığımdan beri bir kere yüzüne baktım bir sayfasını az biraz yaptım bıraktım biraz üşengeç biriyim ınsallah en yakın zamanda devam edicem! :)
Siz hangi kalemlerle yapıyosunuz?
Çünkü ben alırken baya araştırdım çok kez kararsız kaldım ama sonunda kuru boya kalemlerine karar verdim

Benim de mandala kitabım var aldığımdan beri bir kere yüzüne baktım bir sayfasını az biraz yaptım bıraktım biraz üşengeç biriyim ınsallah en yakın zamanda devam edicem! :)
Siz hangi kalemlerle yapıyosunuz?
Çünkü ben alırken baya araştırdım çok kez kararsız kaldım ama sonunda kuru boya kalemlerine karar verdim
Merhaba geç gördüm kusura bakmayın.
Bende şuan kuru kalemlerle yapıyorum.
Ama ince uçlu keçeli kalemlerle rengi daha net oluyor.Daha göze alıcı,daha renkli.
Kuru kalem daha çok gölgeli,dalgalı,soft renkte boyama yapmak için uygun bence.
Ama yine de ilk aşamada kuru kalemlerle başlayabilirsin.

ayy sevilmez mi ya ben bayılıyorum :)
resim çizme yetenegim iyi çocuk var olduğu için bi türlü faaliyete geçemedim bi gün alip boyuycam.

X