Manavgat, Side iin yardm

Ekinoks

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
395
26
arkadaşlarım manvagat civarını önerdiler.ben günü birlik turlara şelale ve benzeri yerlere gidebileceğim.mümkünse 0-12 yaş ücretsiz otel tavsiyesi istiyorum.kendi aracımız olmayacak şehirdeki ulaşım imkanlarından faydalanarak gezmek istiyorum.deniz kumsal olan (Yani çakıl olmayacak)bir otel tavsiye edebilirmi siniz?fiyatlarıda uygun olan yerler...

Son düzenleme:
Merhaba Ekinoks,

Öncelikle arkadaşlarınızın tavsiyelerine bende katılacağım :) Manavgat - Side tam sizin istediğiniz gibi bir bölgedir. Hem gezilecek görülecek çok tarihi mekanı ve şelaleleri var hemde denizi kumdur ve temizdir.

Sizden ricam gitmek istediğiniz tarih aralığı ve bütçeniz hakkında bilgi verebilirmisiniz.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

ağutos 1-15 tarihleri arasında düşünüyorum.fiyat 60 ytl civarı olabilir.yada içinde mutfağıda olan kulübe tarzı biyerde olabilir.ama dediğim gibi o tarz yerlere ulaşım olan bir bölgeyede yakın olmalı...

Merhaba Ekinoks,

ıstediğiniz tatil için uygun tatil otelleri aşağıdaki gibidir. Otel isimlerine tıklayarak tesis detaylarını inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki tesislerin önlerinden veya yakınlarından side ve manavgat merkezlerine ulaşım bulunmaktadır.

Side Otelleri

Club Vega Otel Side
Phoenix Verano Family Resort

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Ekinoks; ben size geçen sene Manavgat Side'de gittiğim bir oteli şiddetle tavsiye ederim. Tam bir aile oteli..Sandy Beach Otel Side. Denize sıfır,kum, ayrıca çok sığ, sahili tertemiz. Yemekleri çok güzel. Çocuklar animasyonlar var akşamları. Odaları hergün temizleniyor temizlensin diye astığınız sürece.. 0-12 yaş arası ücretsiz isteğiniz gibi.. Biz eşimle Eskişehir'den bir tur aracılığıyla gittik bizimde şüphelerimiz vardı ama rahat ettik. Oteden Side merkeze minibüsle 10 dk içinde gittik. Manavgatta yakın rahatça gezebilirsiniz. Çok ilgili bir personeli var şezlonglar dolmuş bile olsa yada şemsiye bulamamış olsak hemen temin ettiler. Ayrıca sabah kalktığınızda kahvaltı etmeden havlunuzu gidip sererseniz de hiçbirşey olmuyor eşyalarınıza. Yalnız Alman ağırlıklı bir otel ve türk parası otel içinde alışverişlerde pek geçmiyor euro bulundurmanızı tavsiye ederim. Bu durum Side merkez içinde geçerli. Ayrıca Side merkezde kredi kartı çekimleri de ek yapılmıyor. Şimdiden iyi tatiller dilerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…