Mama sandalyesi mi salıncak mı?

kardelencim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
96
2
Kızlar ben oğluma mama sandalyesi yada salıncak almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha kullanışlı olur bir türlü karar veremedim. Yürütecimiz var acaba onu mama yedirirken kullanabilir miyimki?

tabiki mama sandalyesi kızım 6 aylıkken aldım her zaman orda yedirmiyorum yemeğini ama kızım 1.5 yaşında ve her yemekte masada onun yerinin orası olduğunu bilir yani bizimle masada birey gibi otursun diye aldım zaten almasaydık eşimle nöbetleşe yemek zorunda kalırdık çünkü masaya saldırırdı şimdi yemeğin sonuna kadar oturuyoruz kızımda azar azar kendi yemeğe başladı kesinlikle tavsiye ederim salıncağıda var ama sadece karnı toksa emmeden özellikle babasının uyutmasını isterse sallanmak istiyor

mama sandalyesi çok kullanışlı gerçekten 6 aylıkken almıştım oğluma son kuruşuna kadar helal olsun diyorum annemlere falan gidince yemek yemek işkence oluyor ama evde hemen sandalyesinde yemeye başlıyor tavsiye ederim.

kesinlikle mama sandalyesi,salıncak gereksiz sanki.ıyi ki almışım dediğim şeylerden biri

ciddetle mama sandalyesi tavsiye ederim.büyük rahatlık hem kendin hem bebişin için.

bence de mama sandalyesi o sayede biz de rahatlıkla oturup yiyebiliyoruz fırlama yeğenimi hapis ediyoruz:)) ama çok rahat oluyo bence

mama sandalyesi tabiki de,salıncaklı mama sandalyesi de var dodndolino diye ama sanırım bi süreden sonra bebek sığmıyomuş

kesinlikle mama sandalyesi şimdi bebeğim 7 aylık 2 aydan beri oturuyo yemeğini orda yediriyorum önceden yemek yemek bize işkence nöbetleşe yiyoduk ama şimdi bizimle birlikte oda mama sandalyesine oturuyor daha kullanışlı salıncaktan benim yeğenim uyumak için kullanıyo salıncağı sadece.))))

Kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ben salıncağa daha sıcak bakıyodum ama gereksiz bişey almış olacaktım.İyiki sizler varsınız. Hemen bi mama sandalyesi alayım o zaman.

X