Maldivlere balayına giden varmı?

plus10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
329
0
merhaba arkadaşlar maldivlere balayına giden varmı?27 mayısta düğünüm olacak ardından balayına gideceğiz ancak hala karar veremedik yardımcı olursanız çok sevinirim...Dünya adalarından birine gitmeyi tercih ediyoruz Phuket,Santorini ve öncelikli olarak Maldivler seceneklerimiz arasında deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorummm...

hmm gittinizmi peki biraz daha bilgi verebilirmisin cnm? netten bakıorum ama giden birilerinden duymak daha iyi olucak bnm içinn :))

cnm hayırlı olsun oncelıkle:)en basta sunu soylemelıyım phuket ve maldıvlerın yanından bıle gecemez santorini..bence onu eleyın arkadasım ben gecen sene gıttım evet güzel farklı bı havası var ama denızı ıcın aynı seyı soyleyemıcem ayrıca da çok pahalı bir ada onu da belırtıyım..maldıvlerle ilgili giden arkadasımdan duymustum baska hıç bır yere bakmayın dedı gıdılebılcek en guzel yermış..ama phuket veya samui de onerılerım arasında olucak bız de ınsallah bu ay samui tatili planlıyoruz..phukete göre daha sakin ve nezih bir yermiş..

cnm hayırlı olsun oncelıkle:)en basta sunu soylemelıyım phuket ve maldıvlerın yanından bıle gecemez santorini..bence onu eleyın arkadasım ben gecen sene gıttım evet güzel farklı bı havası var ama denızı ıcın aynı seyı soyleyemıcem ayrıca da çok pahalı bir ada onu da belırtıyım..maldıvlerle ilgili giden arkadasımdan duymustum baska hıç bır yere bakmayın dedı gıdılebılcek en guzel yermış..ama phuket veya samui de onerılerım arasında olucak bız de ınsallah bu ay samui tatili planlıyoruz..phukete göre daha sakin ve nezih bir yermiş..

Teşekkür ederim cnmm:))
Hmm anladım cnm.Benimde çevrem aynı şeyi söylüyor bende Maldivlere odaklandım açıkçası.Peki arkadaşın hangi otelde kalmıştı acaba?? Ben Paradise island hem otel olarak hemde ada olarak çok güzel olduğunu yani kumsalının fln daha iyi olduğunu duydum ve onun üzerinde yoğunlaşmış durumdayım.bi bilgin varsa paylaşırsan çok sevinirim.

Teşekkür ederim cnmm:))
Hmm anladım cnm.Benimde çevrem aynı şeyi söylüyor bende Maldivlere odaklandım açıkçası.Peki arkadaşın hangi otelde kalmıştı acaba?? Ben Paradise island hem otel olarak hemde ada olarak çok güzel olduğunu yani kumsalının fln daha iyi olduğunu duydum ve onun üzerinde yoğunlaşmış durumdayım.bi bilgin varsa paylaşırsan çok sevinirim.

maldivler cok güzel
ama ne zaman gittiginiz cok önemli
benim arkadaslarımdan biri yazın evlendiler balayı icin kasım sonunu beklediler mevsiminde gidelim diye keske aralıkta ocakta gitseymisiz gene de erken gitmisiz dediler
baska bir arkadasım eylülde gitti devamlı yagmur yagdı bizim icin cok önemli degildi zaten odadan cok cıkmadık dedi
yaz ayları mevsimi degil yagmurlu oluyor baya ama cok onemli degil diyorsan yüzde 50 indirimli gidebildigin icin git derim
ama ben muhtemelen maldivlere hayatta bir kere giderim dedigim icin mevsim dısı gitmeyi tercih etmedim

Valla bu son Japonya depremi ve tsunamiden sonra o bolgeyi iyi arastirmani oneriririm. Yerle bir olma ihtimalleri var ne yazikki. Her ne kadar ters kiyidalarsa da, 8.9luk bir depremi en az 7 olarak onlarda hissetmistir. Gitmek istedigin otelle email baglantisi kur bence. Onlardan durumun iyi oldugunun teyidini almadan sakin odeme yapma. Insallah hayallerinin balayini yasarsin :)

X