maldivlerde balayiii<3

xKaderimsin

&#9829;Seninolsunbenimömrü m.
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
484
0
Birgün evlenirsek kesinlikle maldivlerde balayi yapicaz diye konusmustuk veeee istedigimiz gibide oldu..
8 ekimden 18 ekime kadar maldivlerde olucaz insallah:))))
4120

Birgün evlenirsek kesinlikle maldivlerde balayi yapicaz diye konusmustuk veeee istedigimiz gibide oldu..
4120

cok sevindim canim:) habt ihr schon gebucht? wie viel kostet das ganze?? bizde düsünüyorduk ama arastirmadik daha..
entweder maldivler oder alanya mal schaun was sich ergibt :)

hangi tur hangi gezi programı paylaşabilir misin acaba eylül için araştırma yapıyorum balayı için çok iyi olur
teşekkürler

biz almanyada yasadigimiz icin burdan ayarladik...
4120&#8364; ödüyoruz.. 2 kisi.. 10 gün.. odamizda Jacuzzi var..
resimler

biz birat gec kaldik.. daha erkenden rezervasyon yapilirsa.. ucuza gelir..
bizim hosumuza giderse.. seneyede oraya gitmek istiyoruz :)
maldivler bizim icin hep bir hayaldi.. ve o hayali gerceklestirecez insallah..
eger bilmek istedigin birsey varsa.. sorabilirsin:)

4120

ne güzel :) hangi tesise gidiyorsunuz peki maldivlerde? ben de Rabbim izin verirse 18 haziran ile 24 haziran arası maldivlerdeyim :)

haziran a düğünüm var maldivlere bizde gitmek istiyoruz ama bi konuda kafam karışık booking.com u inceliyorum beach, water yada denize sıfır villaların fiyatları verilmiş ve oda ve villa fiyatıdır denilmiş fiyatlarda haziran da 5gün için 2300tl ye de var 23000tl ye de.bilen biri açıklayabilir mi acaba ya çok ucuz ya çok uçuk bunlar kişi başı fiyatlar mı yoksa villa yada odanın fiyatı mı?.bu fiyatlara uçak bileti dahil midir yada vergiler hariç denilmiş vergileri çok mu tutar fikri olan yardım edebilir mi((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…