Malatya’da Önereceğiniz Tüp Bebek Doktoru Var mı?👼🏻

Merhaba mustafa taş hoca nasıl ilgisi alakası uyguladıgı yöntemler felan. 1 negatif sonucum var doktor arayışı içindeyim şuan da

Bende Doğu fertilde mi yaptirsam acaba dedim. Zercan hanımla ilgili pek yorum bulamadım, burda da çevrem yok ogrenebilecegim.
Doğu fertille ilgili olumlu yorumlar okudum ama.
Doğu fertil doktorları daha tüp bebek konusunda tecrübeli gibi, Zeycan hocanin o kadar tecrübesi var mı bilmiyorum.
Bana da 40 bin + ilaç ücreti denildi. Bende ilaçlar en fazla 10 bin tutar diye düşünmüştüm, demek 25 e kadar çıkıyor.

Siz Kayseri geliş gidislerinizi nasıl yapıyorsunuz peki ? Tedavi de sık gidip gelmek gerekmiyor mu ?

Merhaba mustafa taş hoca nasıl ilgisi alakası uyguladıgı yöntemler felan. 1 negatif sonucum var doktor arayışı içindeyim şuan da
Merhaba kişiye özel uyguluyor tedavilerini
kendisi gerçekten çok yoğun hani böyle oturup seninle birebir uzun uzadıya konuşuyor desem yalan olur ama bence nokta atışlar yapıyor
İnşallah pozitif bir sonuç alırsam daha mutlu olacağım
Sizdeki sıkıntı neydi Kayseri’de misiniz?
Negatif aldığınız doktor kimdi

Ben kendim sağlık personeliyim ebe hemşireyim biraz araştırma yaptım evet memnun kalan da çok Uğraş Uçar’ı demişlerdi bana da
Zercan hoca diğer klinikler gibi evet çok tüp bebek hastası yok gibi ama bilgili olduğunu düşünüyorum

Benim ailem Kayseri’de o yüzden gidiş geliş yaptım
uzaktan gelenler için mesela yumurta takibini falan orada yaptırıp sadece yumurta toplamaya buraya gelebilirsiniz.
Çalıştığım hastaneden sevk alıyorum. O belgeyle birlikte izinli sayılıyorum altında doldurulması gereken tarih kısımları oluyor onu da tedavi gördüğüm hastanedeki asistanları yapıyor

Yaa senin son durumun ne canım transfer oldun mu tedavi nasıl gidiyor. Ne zamandır konuşamadık

Ya ilaçlara gerçekten çok para gidiyor. sürekli bir zam olduğundan bir gün öncesi aldığım ilaçla ertesi gün aldığım ilaç arasına ciddi fark vardı
Vitaminlerde öyle az değil bende işin içine girince anladım

Şu an transfer hazırlığındayız ilaçlar kullanıyorum canım yarın kontrolüm var muhtemelen tarih belli olur
Sen neler yaptın?
Eşim 3 aydır tedavideydi cıkış olmadı. 3 ay daha devam edecek tedavisi
Yine çıkış olmazsa tese olacak büyük ihtimal. Ocak tatilinde transfer olur diye düşünüyorum

Benim de eşimin ailesi de Kayseri'de.
Ben Malatya'nın ilcesindeyim hastameye gitmek 1.5 saatimizi alıyor. İlçedeki hastane küçük, yumurta takibi vs yapmiyor kesinlikle
Ondan yumurta takibi yaptırmak için bile Malatya'ya gitmem gerekecek Kayseri için. Malatya bu yüzden daha kolay geliyor.

Tüp bebek secenegini dün sundu doktor bana ciddi anlamda. O yüzden yeni araştırmaya başladım. O kadar bilgisizimki bu konuda.

İnşallah tedaviniz başarılı sonuçlanır.
Ben hatim grubunda olduğum için beni dua sayfalarına etiketliyordunuz, burdan da tanışmak kısmet oldu

Sizde sorun neydi acaba tüp bebek yöntemine başvurdunuz ?

Eşim 3 aydır tedavideydi cıkış olmadı. 3 ay daha devam edecek tedavisi
Yine çıkış olmazsa tese olacak büyük ihtimal. Ocak tatilinde transfer olur diye düşünüyorum
İnşallah canım gönlünüze göre olsun Rabbim bu yolda kimseyi umutsuz eli boş göndermesin âmin

Benim de eşim Malatyalı gezmeden dön gidecektim ben de o yüzden orayı tercih etmek istemiştim canım

Gene araştır zaten Malatya olacağı için elindeki Seçenekler belli bu doktorlar üzerinde biraz araştırma yap bakalım
Ya senin nickinde bana hiç yabancı gelmedi
Âmin canım çok teşekkür ederim
Erkekte bir sorun yok
Bende de şöyle aslında 28 günde 1 adet görüyorum
Hormonlar normal kilo yok tüylenme yok ama yumurtalıklarım polikistikover görüntüsündeymiş Zercan hoca da öğrendim amh 6,7 çatlatma aşılama denedim olmadı

3 yıl oldu artık olmayınca tüp bebeğe karar verdik

Bizim tüp bebek sebebimiz eşim kaynaklı kayseride yaşıyorum ama işlemlerimiz ankara da oldu ve olacak bende kayseride takip yaptırıp opu ve transfer işlemlerimi Ankarada yaptırsam diyorum da onun için tekrar doktor arayışı içindeyim

Benim de aynı 28 günde bir adet oluyorum.
Yumurta takibi mutlaka yapmisindir, yumurtlamadan kaç gün sonra regl oluyorsun acaba ?

Benim 10. Gün. Bu süre kısa mi acaba ?
Aşılama olduğumda bile 10. Gün geldi. Yumurta geliştirme tedavisi olanları hep 14-16. Gün diye okuyorum.

Semih zeki bey var onla hiç görüştünüz mü Kayseride

14.gün adet olurum genelde canım
Genelde yumurtlamam 14.gün de oluyor çok ovülasyon testlerimde hep takip ettim
Aşılamayı femara ile yapmıştık.11.günde olmuştu o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…