makyajsız dolaşmak istiyorum

adelia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
6.390
980
kızlar işim sebebiyle her gün makyaj yapıyorum sırasıyla;
makyaj bazı,fondoten,kaş boyayıp şekillendirme,göz makyajı,bazen allık,ruj
makyör ve makyöz arkadaşlarım bu makyaj değil takma kafana deseler de kendimi makyajlı halimle makyajsız halimi karıştırınca makyaj güzeli oldun yine diyerek strese sokuyorum.Tonlarda hep bronz.makyajsız gezebileceğim ama hafif yapabileceğim ürünler önerebilir misiniz banaaa :)

Makyaj bazı ve fondöten yerine mineral bir pudra kullanabilirsiniz.
Her gün kaş boyamanın zararlı olduğunu düşünüyorum.O kaşlar Allah ömür verirse daha uzun yıllar lazım olacak :)

Merhaba. Yuzunuzun nem bakimini duzenli yapmaya ozen gösterin, cilt için fondöten yerine BB ya da CC krem kullanin. Hem hafif, fondöten kadar agir durmuyor, hem nemlendiriyor cildi, hem de günlük kullanima cok uygun ve rahat suruluyor:) Bir de hafif goz makyaji yaptiniz mi tamamdir- kalem ya da eyeliner + rimel gibi..
Diger urunleri de kullanip kullanmamak size kalmis:)

çözüm buldum BB krem rimel ve kaş boyuyorum yetiyo

Cildinizde pütür yoksa ve ağır lekeler fondoten gereksiz olur asya menşeili bb kremler öneririm.
Japonyada yaşıyorum burada esmere yakın tenli hafif lekeli eşit olmayan ciltte bayanlar var. Bazı bb kremler normal krem görüntüsünde ama cildi eşitliyor güzellik katıyor.
kirpiklerinizden memnunsanız koyulaştırma canlılık içic rimeli hafifçe aşağı doğru sürebilirsiniz kirpikleriniz koyulaşır kendi gibi kalır ve hiç anlaşılmaz.
ruj tonlarını deneyin dudak renkleri yakışıyorsa elinizle dağıtarak sürün inanın kimse anlayamaz bile.
kaşlarınızı sıradan kurşun kalemle boyamayı deneyin 50 liralık klinik kaş setinden iyidir ve çok doğaldır kimse anlamaz ben bir kaşımdan bir kaç tel fazla aldıysam kalemle eşit görüntü yakalıyorum mesela.
göz kapaklarınıza fondaten deneyebilirsiniz koyuysa anlaşılmaz ve canlılık verir.
saç rengi değiştirme programlarından her saç tonunu deneyin hiç inanamayacağınız renk yakışabilir.
göz renginize göre sabitleştirici lens takabilirsiniz parlak gösterir normal lenslerden incedir anlaşılmaz en doğal lenslerden biri solotica kullanan biriyim kendisi sabitleştirici değil anlaşılıyor sonuçta ama sabitleştirciler anlaşılmıyor.
mavi gözlüyseniz daha açan koyulaştıran
açık yeşilseniz mavimsi yapan açan koyulaştıran
ela gözlüyseniz koyu yeşil yapan daha sarılaştıran
kahve gözlüyseniz 1 ton daha açık yapan lensler kullabilirsiniz

Sabitlestirici nedir canim?

Sadece kalem ve hafif ruj kullanıyorum. Doğallık daha güzel canım. Çok fazla şey kullanma. Cildin yıpranır sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…