Göz Makyajı makyajımı nasıl yapmalıyımmm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sherine_90

Can özüm, çok özledim...
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
13
1
mrblar ben hemen konuya gireim makyaj yapmayı bilmiorum ve aşırııı derecede öğrenmek istiorum kendime uyguladıım makyajlar berbattt oluo gözlerim mavi özellikle gözlerimi ön plana çıkaran ve fazla ağır olmayan günlük bi makyak istiorum (far olmayabilir) bana bu konuda yardımıcı olurmusunuzzz bu arada özel günler içinde güzel bi makyaj tekniği verirmisiniz bana o da lazımtabi bunda far kullanabilirimşimdiden çok teşekkürler

gözlerin maviyse mavi kalem güzel durur siyah kalem ve rimelde çok hoş duruyo her göze gidiyo far hakkında bişey diyemicem çünkü bende kullanmıyorum ben siyah yada yeşil kalem sürüyorum benimkiler ela yeşil gibi oluyo fazla makjayda sevmiyorum günlük bunlar ideal bence

fazla bir bilgim olmamasına rağmen, bu siteden öğrendiğim ve uyguladığım bilgilerimi kendimce paylaşmak istedim;

ben siyah eyeliner kullanıyorum gözlerimin üstüne ince bir hat çekiyorum, gözleri ortaya çıkarıyor ve daha çekik yapıyor, gözlerin renkliymiş bence sende daha da cici durur.

rimel kullanırken de kk'dan öğrendiğim şöyle bir teknik kullanıyorum; sol gözümdeki kirpikleri sağa, sağ gözümdekileri sola doğru meyilli sürüyorum. çok daha uzun duruyor :)

fondöten tercih etmiyorsun sanırım, ben onun yerine kusurlu bölgelere kapatıcı sürüyorum (siyah noktalara, varsa sivilceye vs.)

bebak acı badem sütünü yanaklara sürünce sağlıklı bir parlaklık veriyor, üstüne de pembe tonlarda toz allık.. : )))

son olarak koyu renk rujlar dişleri daha bir beyaz gösteriyor, uçuk, pembe renkler de beyaz olsa dahi sarımsı duruyor kullanmıyorum sen de bunları deneyebilirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…