Makyajı temizlemek gerek,ama nasıl ? :)

YesilMercimek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2011
651
4
Merhaba kızlar. Benim göz çevremde yağ bezecikleri var. Geçenlerde arkadaşımla dolaşırken eczanede cilt analizi yaptırdım. Bana dermokozmetik ürünler kullanmamı söyledi fakat çok pahalı ürünler. Her neyse. Göz makyajımı süt formundaki temizleyiciler ile çıkarmamalıymışım. Su halinde olacakmış. Önerebileceğiniz bir marka var mı? Avon'un makyaj temizleme sütünü kullanıyorum şu an.
Not : Yağsız ürünler kullanmamı da söyledi. Cildim yağlı.
Şimdiden teşekkür ederim

merhaba canımn aynı sorun bende de vardı benimde cildim yağlı..avon kullandım uzun bir zaman hiç etkisi olmadı krem süt falan kullanmıyorum sadece temzilemek için jel kullanıyorum nivea veya garnier cildine uygun bişey seçmen çok önemli makyaj temizlemek içinde bişey kullanmıyorum direk yıkıyorum jelle.Cilt kurdu ve yağ bezesi içinde dermatoloğa gittim cildime bakıp bi krem verdi kullandım başta yumuşattı sora geçti şükür..Bence sende dermotoloğa git cildine bakıp uygun bi krem merhem gibi bişey versin boşuna para dökme kozmetik ürünlere..

bioderma h2o sebium tam senin dediğin gibi bir temizleyici dermokozmetik,su kıvamında hatta su =)1 alana 1 bedava kampanyalı satılıyor bir çok eczane ve internet sitesinde.ben 2 tane 500 ml lik şişeyi kargo dahil 50 liraya almıştım.biraz araştırırsan memnun kalan çok=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…