makyajdan önceki yüzler ve sonraki yüzler(resimli)

Bazıları gerçekten çok farklı tamamen farklı insanlar sanki..

Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır, gerçekten doğru..

ellerine sağlık canım..
aa bi kaçında makyajdan ziyade estetikde var galiba...

ya hepsinin burnuna dikkat ettim kocaman burun nasıl o hale gelmiş bunlar hangi malzemeyi kullanıolar ki ya merak ettim ben kalem çekmekten başka bi halt bilmiorum ya ne beceriksizim sırnaşık şey

ya hepsinin burnuna dikkat ettim kocaman burun nasıl o hale gelmiş bunlar hangi malzemeyi kullanıolar ki ya merak ettim ben kalem çekmekten başka bi halt bilmiorum ya ne beceriksizim sırnaşık şey

cilt makyajı yapıldıktan sonra farla ya da pudrayla fırça yardımıyla burun kenarlarına gölgeleme yapıyolar. Benim kuzenimin burnu gayet büyük makyajla daraltıyo böyle.

2 ve 4 numara iğrenç tövbe tövbee...makyajjlı kalsınlar bence bunlarrraklinialirimsmile

burunu dik , küçük gibi göstermek için makyaj teknikleri var :1ninca:

kızlar bızde kendı makyajsız ve makyajlı resımlerımızı koyalım en azından resımlı görürsek birbirimizden yardım alır neyı nasıl uyguladıgımızı sorarak deneme yoluyla öğrenebılırız
ılk olarak ben resım koyabılırım gerısınıde siz getıreceksınız hadi kızlar marifetlerımızı sergileyelelımopuyorumnanaktan

dediğim gibi ilk resim benden resimdekide benim

Eklentiler

• $Untitled-1 copy.jpg
    $Untitled-1 copy.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 46
hehehe yaa hemde nasıl fark sizlerdende istıyorum ama kızlar yokmu cesaretı olan?

X