Dudak Makyajı makyajDan anlayanlar -

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

gh0stqu3eN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
31
0
:KK1:benim dudaklarım ne fazla kalın nede ince ağzım küçük o yüzden pek beğenmiyorum dudaklarımı fakat sorum makjayı iyi bilenlere çünkü arkadşlarımın dudakları gergin ne ruju sürse hoş duruyor benimler girintili çıkıntılı anlıyacağınız kırışık ne yapsam gergin durur .
Şimdiden teşekkür ederim:KK1:

bal sür canım
hem dolgunlaşır hem yumuşatır hem çatlamaz hem pütürü azaltır ama düzenli olarak sür :)
parlatıcı gibi sür gez ohh şeker kokusuda gelir burnuna :)

teşekkürler canım benm ya .fakat balı denedim eved çok yumuşak oluyor:KK70::KK3: .fakat gergin durmuyor ne zaman ruj sürsem o çatlakların arası hep belli oluyor :KK5:

teşekkürler canım benm ya .fakat balı denedim eved çok yumuşak oluyor:KK70::KK3: .fakat gergin durmuyor ne zaman ruj sürsem o çatlakların arası hep belli oluyor :KK5:

valla canım başka bşi bilmiyorum ki :KK43::KK43: bide badem yağlı dudak nemlendiricim var oda iyi gelio bana ama bilemedim şimdi başka ne iyi gelir :) neyse konu daha yeni eminim yardımcı olurlar :)

:KK1:benim dudaklarım ne fazla kalın nede ince ağzım küçük o yüzden pek beğenmiyorum dudaklarımı fakat sorum makjayı iyi bilenlere çünkü arkadşlarımın dudakları gergin ne ruju sürse hoş duruyor benimler girintili çıkıntılı anlıyacağınız kırışık ne yapsam gergin durur .
Şimdiden teşekkür ederim:KK1:

canm dişlerini fırçalarken dudaklarınıda fırçala biraz.dudak ölü derilerden arınıcaktır.sonra arkadan dudak nemlendiricini sür ben blistex kullanıyorum ama daha ileriyse ihtiyacın vazelin çok iyi nemlendiriyo dudakları. :) herneyse dudakların öylece pürüzsüz kalabilir. :) bende işe yaradı :) makyaj tavsiyesi diil ama birazda alt yapı kazandırmak lazım dudaklara. yada dudak peeling'i kullanabilirsin bu arada :)

Son düzenleme:
çok teşekkrler :) yaşıma hiç uyqn olmamasına rağmen anewden dudak krışıklıkları için kalem gibi bişey wrdı onu ısmarladm bakalım nolcak:KK1:

X