Makyajda en çok kullandığınız tonlar neler?

Ben tam bi altın&bakır hastasıyım,deli olurum altın sarısı ve bakır tonları için,toz far çok kullanırım,simli pırıltılı farlara&kalemlere hastayım,parlatıcıda da altın sarısı simli glosslar kullanıyorum,sarışın olduğum için kendime de çok yakıştırıyorum ama biraz gündüz için ağır oluyo,o yüzden gündüzleri şeftali tonlarında makyaj yapıyorum,bir de kavun için dedikleri tondaki kuru farları çok seviyorum çok doğal duruyo yok gibi ama ela gözlü olduğum için bana çok yakışıyo

ben genelde koyu tonlar kullanıyorum özellikle duman grisi ve siyahhihoyyyt.. bide gümüs rengini cok seviyorum:asigim:.. cok nadir koyu kahve ve bej bi arada kullnıyoru oda biraz daha hanımcık görünmek için:icecream: ama yinede koyu hep önde oluyokaydirigubbakcemile3 biraz sert renkler seviyorum gözde dudak içinseparlak ve acık soft renkler olmalı oda ne olursa cokta farketmez zaten cok kocaman dudaklarım saklamaya calısıyorum..allıktada yazın bronz kullanıyorum biraz bronzlasıyorum cunkü kısında toz pembe allık...

gündüzleri açık tonlar kullanırım mutlaka varla yok arası doğal görünmeyi seviyorum..
geceleri ise kahve bakır gibi koyu tonları tercih ediyorum gözlerim iri o yüzden pek yeşil pembe gibi tonlar kullanmıyorum ruj içinse parlatıcılar pembe veya kırmızı tonları tercihim oluyor...

bende gri ve altın sarısına bayılıyorum ama hiç bişe şeker pembesinden vazgeçme nedenim olamaz:))

kızlar sedefli far kullanan varsa en başarılı bulduğu yani memnun olduğu markayı yazabilirmi?

koyu tonlar vazgeçilmezimdir
siyaha bayilirim, kahve tonlarinin hastasiyim
kahve tonlarini genellikle altın sarisi ile gongelendiriyorum
siyahi da sedefle hihoyyyt

Makyaj yaparken her tondan farım rujum mevcuttu ama en çok toprak tonunu severdim, bana daha doğal ve sıcak gibi gelirdi.

Şimdi bile özel bir yere giderken toprak tonunda makyaj yaparım

cildime en yakin renkte fondoten hafif allik kullanirim normalde
far pek surmem, ama kullanacaksamda toprak tonlarinda olur
seftali renk allik vazgecilmezim.

siyahh ve bakır renginin muhteşem uyumunu hiçbir makyaj malzemesine değişmem. özellikle ela ve yeşil gözleri acayip belirginleştiriyo..

bende far olarak yeşili seviyorum ama genelde far kullanmam allık seftali tonları tercihim

en çok siyahla beyazı griyi yada pembeyi kombinliyorum. ama bazen sırf siyah yapıyorum smokey eyes gibi. kahve tonlarına bayılırım ve mutlaka bakır ve altın sarısı kullnırım.her renk var ama en çok bunları kullanırım. bazende sedefli mavi çok güzel oluyor pembe bi glossla. mor ve lila hiççç yakışmıyor bana dayak yemiş gibi oluyorum.-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- hiç halim de yoksa sadece eyeliner çekiyorum bide açık renk bi glossŞeniz allıkta da şeftali tonunu çok severim

farda sütlü kahve+koyu kahve, parıltılı açık turuncu gibi bir renk+parıltılı açık mavi, yeşil tonları, açık yeşil+koyu kahve kombinasyonlarını kullanıyorum. allık olarak açık pembe, rimel genelde kahverengi sürüyorum, gözkalemi de kahverengi, beyaz, mavi ya da yeşil kullanıyorum. ruj ve parlatıcıda pembe tercih ediyorum. :dance:

gündüzleri beyaz, açık gri parlak farlar kullanırım gecede gri farla siyah far gölgeleme yaparım yeşil tonları mavi tonları falan. allığım şeftali ve pembedir

ruj olarakda parlatıcı ve doğal renkler tercih ederim

göz makyajında kahve ve yeşil,allıkta şeftali tonu,rujda pembe tonları kullanırım.

Far: Kahverengi tonları ve yeşil tonlarını çok seviyorum ama bazen petrol yeşili, mor gibi çılgın renklerde kullanırım :)
Göz Kalemi: Koyu siyah (M.A.C. smolder), lacivert (M.A.C. Blooz), Indigo (Bobbi Brown gel eyeliner) - kesinlikle tavsiye ederim , bazen de göz içine koyu yeşil sürerim....
Allık: Pembe ve şeftali tonları
Ruj: Nude tonları severim birde çok açık pembe tonlarını seviyorum
Rimel: Siyah

genelde allık tonları pembe,rujda pembe ve kırmızı tonları,ojede kırmızı ve pembe bir tek gözlerim mavi olduğu için ona mavi kullanıorum yani diğerleri hep pembe kırmızıkaydirigubbakcemile3

göz kalemi, rimel siyah
far mürdüm veya kahve tonları kullanıyorum ama genelde far kullanmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…