Makyaj Ürünleri Makyaj yapmaya yeni başlıyorum:) ürün önerileri lütfen:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

propanol

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
838
917
Merhaba kızlar.Çok makyaj yapmayı seven biri değilim.Sadece rimel ve hafif bir ruj kullanırım.Ama artık biraz makyaj yapmam gerektiğini düşünüyorum ama çok bilgim yok malesef :18: Özellikle fondöten mi kullanmalıyım pudra mı karar veremiyorum.Buğday tenliyim karma bir cilt yapım var.Suratımda maske gibi durmicak bir ürün kullanmak istiyorum.Doğal olması çok önemli.Yapmak istediğim günlük bir makyaj.Üniversite öğrencisiyim.Süslü kokoşlar gibi de olmak istemiyorum :KK9: ürün önerilerinizi ve makyaj taktiklerinizi bekliyorum:)

Merhaba bence hiç fondoten pudra olayına girme.Cildinde kapanması gereken iz v.s yoksa bir allık tek basına yeterlı olucaktır.Benim yaptıgım makyaj senınkıne benzer likit(loreal) Göz kalemi(avon) Maskaram (avon) Allık (max factor) Rimel(avon super shock) ve ruj bazen parlatıcı bazen renkli :) Gayet yeterli oluyor.Fondoten yada pudranın cıldı mafettıgı ınancındayım. Far dersek arada bir kaş altıma beyaz göz kapaklarıma aydınlatma yaparsam yapıyorum

fondöten kesinlikle izleri kapatmak için kullanılmaz. yüzün rengini eşitlemek için kullanılır :KK20: eğer bundan şikayetin yoksa renkli nemlendirici veya bb krem kullan.
the balm bu konuda iyi

Merhaba bence hiç fondoten pudra olayına girme.Cildinde kapanması gereken iz v.s yoksa bir allık tek basına yeterlı olucaktır.Benim yaptıgım makyaj senınkıne benzer likit(loreal) Göz kalemi(avon) Maskaram (avon) Allık (max factor) Rimel(avon super shock) ve ruj bazen parlatıcı bazen renkli :) Gayet yeterli oluyor.Fondoten yada pudranın cıldı mafettıgı ınancındayım. Far dersek arada bir kaş altıma beyaz göz kapaklarıma aydınlatma yaparsam yapıyorum

Ya sanki cildimde renk tonu bozukluğu var hani biraz düzeltmem gerek diye düşünüyorum:/ bi kaç tane de hafif sivilce izim var.Rimeli bende avon super shock kullanıyorum ve çok memnunum

fondöten kesinlikle izleri kapatmak için kullanılmaz. yüzün rengini eşitlemek için kullanılır :KK20: eğer bundan şikayetin yoksa renkli nemlendirici veya bb krem kullan.
the balm bu konuda iyi

evet benim istediğimde cilt tonunu eşitlemek.Çok kapatıcı kullanmamı gerektircek lekelerim yok.bb krem fazla yağlı diye duydum? karma bir cilt yapım var parlamak istemem fazla

evet benim istediğimde cilt tonunu eşitlemek.Çok kapatıcı kullanmamı gerektircek lekelerim yok.bb krem fazla yağlı diye duydum? karma bir cilt yapım var parlamak istemem fazla

o zaman the balm renkli nemlendirici. indirimleri yakalarsan baya ucuza kaparsın. ben bir de essence'in göz altı kapatıcısını çok beğeniyorum hem aydınlatıyor. bir ara flormar kullanıyordum ama yağlanma yaptı.
pudra da rimmel london stay matte. t bölgeme uyguluyorum sadece bunu çok güzel bir pudra.

benim de sana tavsiyem mutlaka ama mutlaka mineral makyaja yönel,belki fiyatı fazla allık 4 tane alacağına bir tane alabilirsin ama gözeneklerin tıkanmaz sağlıklı bir makyaj yaparsın bir kaç yıl sonra 'gözeneklerim çok büyük ne yapmalıyım' başlığı açmak zorunda kalmazsın:)bir de cildinin temizliğine hafta da bir kere peeling yapmaya özen göster:KK34:

X