Makyaj yapmasını bilmiyoum:(

gulmetre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
264
2
35
selam kızlar ben makyaj yapmasını bilmiorumsenağlama sade ama güsel bi makyaj istiorum hep abartılı ve berbat bişey çıkıyor ortaya..senağlama temin denedim bişey iğren oldukaydirigubbakcemile3 burda arkadaşlar nasıl yapıldıqını göstermiş ama kendıme gelince yapamıyorum.. mesela toz bi siyah far aldım kullanamıyorum heryerime bulasıo acaba gerekli malzemm mi yok:çok üzgünüm: yardımlarınızı bekliyorum.. önericeqiniz makyaj malzemeside olabilir

e yani sende arkadaşım be.

Yol gösteriyoz, yapamıyom diyorsun. netcez peki.

İlk başta bir nemlendirici sür yüzüne güzelce...Git başka bir iş ile meşgul ol 5 dakika sonra ilk olarak cilt rengine uygun bir fondoten sür....Göz kapaklarına far...İlk başlarda videolar daki gibi yapamayabilirsin....Sen sadece göz kapağından başla zamanla uzmanlaşırsın zaten...Sonra göz kalemi kullanmak istiyorsan ince bir çizgi halinde sür...Daha sonra alt ve üst kirpiğine fazla abartmadan tek kat rimelini sür.... Yanaklarının pembeleşmesini istiyorsan birazda allık...Birde ruj....Alsana hafif bir makyaj :CüvCüv:

İlk başta bir nemlendirici sür yüzüne güzelce...Git başka bir iş ile meşgul ol 5 dakika sonra ilk olarak cilt rengine uygun bir fondoten sür....Göz kapaklarına far...İlk başlarda videolar daki gibi yapamayabilirsin....Sen sadece göz kapağından başla zamanla uzmanlaşırsın zaten...Sonra göz kalemi kullanmak istiyorsan ince bir çizgi halinde sür...Daha sonra alt ve üst kirpiğine fazla abartmadan tek kat rimelini sür.... Yanaklarının pembeleşmesini istiyorsan birazda allık...Birde ruj....Alsana hafif bir makyaj :CüvCüv:

aynen katılıyorum arkadaşım a.s.

canım bende senin gibi beceremiyorum ama arkadaşların verdiği videoları resimleri filan incelicem umarım bende başarabilirim :bbo:

göz kapağı şeklin nası acaba her yüz hattına farklı makyaj olur bi kere burdan yazmakla zor tarif edebiliriz arkadaşım mesela sana renk önereyim portakal rengi turuncumsu göz farı ve aynı tonlarda bi allık güzel gider ayrıca ara sıra dudak parlatıcısı ve allık kombinasyonuda yapsan yeterince hafif makyaj olur

X