Göz Makyajı makyaj yaparken ve silerken korkuyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Goodbyemylover

Guru
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2012
1.044
176
arkadaşlar ben makyajla yeni tanıştım 21 yaşındayım. cildim bebek gibi pürüzsüz değil ama çok çirkin de değil. yaşımdan daha ufak gösteriyorum hatta ve renk eşitsizlikleri göz altımda fazla morluklar var. gözümün birinden de ameliyat oldum. ben yüzüme makyaj yaparken ve ya krem sürerkern elimle haşır huşur kremi dağıtırken yüzüm sarkacak diye korkuyorum yüzü geçtim göz çevremden aşırı korkuyorum zaten acemiyim güzel yapamıyorum. far zaten süremiyorum hem güzel dağıtamıyorum hem de gözümü kaşıyınca hepsi gözüme girip daha çok kaşınıyor. üstüne ince eyeliner çekiyorum, ve altına sürüyorum, rimel bile yapamıyorum çünkü waterproof olduğu için resmen kazımak gerekiyor ve makyajı silerken gözüme kaçacak ya da artık kalacak diye çok korkuyorum özellikle altına sürdüğüm kalem hiç çıkmıyor çok kalıcı ve koyu mübarek. çıkarana kadar göz altlarım göz kapaklarım iyice morarıp buruşacak diye çekiniyorum. önerileriniz var mı ve acaba ben mi çok büyütüyorum ? bir şey olur mu?

pskolojık bence.. bu kadarda sarkacak buruşacak dıye endıse edılmezkı.. sonunda zaten yaşlanacak ve sarkacaksın ıster ıstemez hepımız ıcın gecerlı. ha sağlıklı yaşlanayım dıyosanda makyaj yapmayacaksın canım

cilt öyle çabuk buruşacak bişey değil ki, bir de zaten belli yaşlardan sonra sarkıyo o yaşlara gelince de güzelce kremlerini kullanırsın. Makyaj yapmaktan temizlemekten yüz sarksaydı oyuncular mahvolmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…