makyaj ve cilt bakımı ürünlerı hakkında önerı almak ısteyenler

kocasinatapiyo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
1.119
3
merahaba arkdaslar cilt bakmı makyaj parfum vücut ürünlerı bana butun ürünler hakkında merak ettıklerınızı sorabılırsınız asıl meslegım cilt bakımı uzmanı okulunu ve ünv bitirdim we okuldan zıyade gertcekten çok bılgılıyım bu konuda ürünler hakkında bılgı almak ıstersenız yada hangı urun bana ıyıgelır gıbı dusuncelerınız varsa buyurun sohbete

karma cildim var burnumda ve alnımda siyah noktlar var birtürlü temizleme jeli ve nemlendirici bulamıyorum önerin var mı yasım26

karma cildim var burnumda ve alnımda siyah noktlar var birtürlü temizleme jeli ve nemlendirici bulamıyorum önerin var mı yasım26
temizleme jeli ve tonık olarak sana sea beuty diye bır marka war lorealın markası ve son derece guzel urunlere sahip loeralın bır markası fakat lorealden daha kalıtelı ürünlerı mınerallerden olusuyo ve dermo kozmetık bır urun temızleme jeli peelıng ve toniğini ondan kullana bılırsın gercekten memnun kalırsın nemlendırıcıye gelınce ise bu markayıda kullana bılırsın ama özellıkle karma cıltler ıcın cok ıyı olan bır ürün var
la roche posay hydrophase bu ürün gercekten yag dengesını düzenlıyo ve cok guzel hassas ciltlerde kullana bılır aynı zamanda

X