Makyaj Üzerine Moyano'dan Altın tavsiyeler

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.003
* En iyi makyajın altın kuralı kesinlikle sağlıklı cilttir.

* Bir kadının güzel görünmesinin altın kuralı, yüzündeki en iyi makyaj noktasının ne olduğunu bilmesidir.
* Bakım için gerekli olan en temel iki şey doğru temizleyici ve nemlendiricidir.
* İşte sağlıklı yaş almanın altın kuralı: Profesyonel ürünleri cilt kırışmadan, yaşlılık belirtileri başlamadan kullanın!
* Ev yapımı doğal ürünlerden fayda görüyorsanız tabii ki kullanın. Ama mutlaka çok iyi iki tane profesyonel ürününüz olsun!
* Kadınlara en büyük tavsiyem; kendinizi keşfedin! Yüzünüzdeki en doğru makyaj uygulamasını bulmak için deneyin, deneyin, deneyin… Denemekten korkmayın! Banyoya girin, kapıyı kapatın ve yüzünüzde makyaj oyunları yapın. Başkaları gibi görünmeye çalışmayın, kendinizdeki güzel noktaları ortaya çıkarın.
* Makyaj bir kadının silahıdır. Kadınlar doğru makyajla kendilerini istedikleri role sokabilirler.
* Ben kadın olsaydım, kirpiklerime yoğun maskara uygulardım ve dudaklarımı da parlak gloss’larla desteklerdim.
* Kadınların yaptığı en büyük makyaj hatası allığın yanlış uygulanması. Çok yoğun kullanıyorlar ve bu gerçekten çok büyük bir hata.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…