Makyaj Ürünleri makyaj ürünlerimiz (resimli paylaşım)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

betul07072011

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2011
48
3
merhaba kızlar
benim adım betül makyözlük yapıyorum.. bu konuyu açmamın sebebi makyaj ürünlerimizi resimli bi şekilde paylaşalım ve üzerinde tartışalım diyorum ...:KK24:

merhaba kızlar
benim adım betül makyözlük yapıyorum.. bu konuyu açmamın sebebi makyaj ürünlerimizi resimli bi şekilde paylaşalım ve üzerinde tartışalım diyorum ...:KK24:
Slm canım sanırım ilk cevap benden olcak. Ben yeni bir ürün aldım fakat daha denemedim bu ürün hakkında bilgin varsa paylaşır misin :)
20141120_232024.jpg

merhaba kızlar
O zaman senden ögrenecegim cok sey varrrr. Ogretirsen biraz biseler artik bnde kendimi palyanco gibi boyamamis olurum :-D :-D :-D :-D

merhaba kızlar
Bana fondöten pudra uygulamasini hangisini kullanacagimi filan soylermisin cnm ozelden resim atsam sana. Hani boyle sanki cildnde hic leke yokmus gibi yapiyolar ya. Fondoten surdukleride pek belli olmuyo. Cok istgrum oyle

X