Makyaj Ürünleri Makyaj Urunleri Video Paylasimlari

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

chocolatestar

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2008
1.628
377
39
Arkadaslar, tum makyaj urunlerimi kisaca gosterdigim videoyu izlemek icin tiklayin:

Chocolatestar Makyaj Urunleri

Mikrofon kameraya entegre olmadigi icin ses ayarsiz olmus, bilgisayarin sesini acarsaniz duyuluyor, kusura bakmayin =)

Diger videolarin linklerini de kolay bulunsun diye burada toplayabiliriz, her video icin ayri baslik acmaya gerek kalmaz boylece =)

Son düzenleme:
Arkadaslar, tum makyaj urunlerimi kisaca gosterdigim videoyu izlemek icin tiklayin:

Chocolatestar Makyaj Urunleri

Mikrofon kameraya entegre olmadigi icin ses ayarsiz olmus, bilgisayarin sesini acarsaniz duyuluyor, kusura bakmayin =)

Diger videolarin linklerini de kolay bulunsun diye burada toplayabiliriz, her video icin ayri baslik acmaya gerek kalmaz boylece =)

tatlım çok ii düşünmüşsün a.s yalnız görüntü net diil ürünler tam görünmüo,resimli son satın aldıklarmzda koyduun fotolar çok netti :1hug:

tatlım benim yaaa cok guzel olmus video ...izlerken inanılmaz keyif aldım cok cok guzel makyaj malzemelerin var :nazar: dikkatımı ceken birsey oldu fondeten ya da pudra kullanmıyorsun sanırsam

tatlım benim yaaa cok guzel olmus video ...izlerken inanılmaz keyif aldım cok cok guzel makyaj malzemelerin var :nazar: dikkatımı ceken birsey oldu fondeten ya da pudra kullanmıyorsun sanırsam

tesekkur ederim canim, fondoten namina renkli nemlendiricim ve pudra namina guerlain meteoritelerim var ama onlar pek pudra sayilmaz kapatici degiller cok inceler...

patla emiiiiiiii
bu kadar malzemeyle parfümeri açılır kzıımmmm
çok kıskandım yaaaaa..
bu arada sen bayaa bi gözelmişin yaw...

canım tşkür ederiz cok faydalı olmuş bence :))
ama kameraylada bekliyoruzzz daha net olurr a.s.

denizzzzzzzz süper olmuş kuzumm bayıldımm. lepi sana da ürünlere bayıldım değişik asia tarzı b güzelliğin var. maşallah. Nazar .makyaj ürünleirni sakladığımız çekmecelerde aynıymış:içelim: bende böyle sper çekmece tarzı şeylerde saklamaya bayılıuyorum. buarada bir yılda böyle olduysa maşallahhh gelecek yılları tahmin edebiliyorum.hihoyyyt

Son düzenleme:
X