Makyaj ürün önerileri...

hatice_42

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
1.293
2
38
Sıfırdan bi makyaj çantası yapsanız hangi üründe hangi markaları tercih ederdiniz??

Fondotön olarak "Miracle Touch- Max Factor/Ellen Betrix" cok tavsiye ederim, cok güzel, kapatici ve dogal duruyor, favorim sürekli alirim iki senedir ve kimse inanmaz fondotön kullandigima : )

Kalici kalmasi icinde üstüne yine ayni markadan "Transparent (renksiz) pudra- 3" cok güzel.

ayrica 6h dayanikli l´oreal dan dudak parlaticisi "mauve" renginde, yemek yesende, tüm gün yenilemesende bir tek belki parlakligi gider ama hala rujlu olursun, cok cok güzel ikinci kez aldim ilk kez hayatimda bir parlatici bitirdim, ama rengi önemli, diger renkler öyle degil maalesef!

l´oreal dan rimel "telescopic-carbon black" cok güzel! Bloggerlerden Nil Ertürk sürekli kullaniyor, onun fotolarina bakarasan mutlaka almak istersin ; )

Mac markasinidan "New York Apple" cok güzel bir dudak boyasi, pahali bir ürün olsada gercekten parasina degiyor, benzerini hicbiryerde görmedim, gündelik kullanabilecegin bir kirmizi bir renk, kat kat sürüp dahada koyu yapabilirsin ama, internetdeki rengine aldanmamak lazim, tek kelimeyle muhtesem birsey!

Ayrica: Bronzlastirici Pudra, allik , iyi bir göz fircasi, allik fircasi ve tüm yüz icin pudra fircasi, kahverengi bir göz kalemi

Son düzenleme:
X