Makyaj tüyolarınıza ihtiyacım var!

pembefiyonk

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2012
8
0
arkadaşımın düğününde abiye giycem, pudra rengi başörtü takıcam.
1-dudağıma pudra rengi parlatıcı sürsem boğar mı?
2-kalemi üste eyeliner gibi çekicem, alta da çekmek istiyorum (gözlerim küçük ve çekik, alta sürünce güzelliği ön plana çıkıyor) ama abartılı olur mu ki, kararsızım?
3-bi de flormarın tekli sedefli toz pembe farı var, çok belirgin değil, onu azcık sürsem nasıl olur?
4-giysim pembe tonlarında olduğu için makyajım genel itibariyle pembemsi olursa hoş durur mu, böyle yapıp cici kız imajı yaratmak istiyorum.önerilerinize ihtiyacım var, fikirlerinizi paylaşır mısınız?

gözlerin çekik ve küçükse üste eyeliner alta göz kalemi ve rimel çekersenizz çok hoş durur hatta eyelineri az bişey uzatarak çekin asla abartılı olmaz. benimde gözlerim sizin göz tipinizden ben bu göz makyajını günlük olarak yapıyorum çok hoş duruyor :) göz makyajın siyah olsun çünkü hep pembemsi olursa çok boğar. :)

bence gozlerınızın alt kısına hıcbıse surmeyın alt kırpıklrınıze maskara surun goz ustunede koyu ton far uygulayın

bence hem pembe far hemde pembe parlatici kullanma.

Eger yasin kücükse, gözüne siyah eyeliner cek anlattigin gibi. dudaginda o parlaticini kullanabilirsin. Yanaklarada hafif pembe bir allik tamamdir.
Eger yasin 22 den büyükse siyah yada lacivert tonlarinda bir far kullanmani öneririm.

X