Makyaj Ürünleri Makyaj stillerim-doğal

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Pudy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
176
20
Kendi yaptığım makyajlardır. Genelde Doğal Yapıyorum. Hollywood tarzı makyajlarda yapıyorum.Esasında hertürlü makyajı yapabiliyorum. Saç Makyaj Still Uygulamalarımda Vardır.Saç v.s Makyaj Konusunda kararsız olan arkadaşlara buradan yardımcı olabilirim. Saçlarınız görünecek şekilde çözünürlüğü yüksek fotoğraflarınızı paylaşırsanız değişik uygulamaları profösyönel şekilde yapıp size still oluşturabilirim..

Eklentiler

• $1471995_327039160767306_1551144277_n (1).jpg
    $1471995_327039160767306_1551144277_n (1).jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 268
  • $1549514_344597809011441_1773658021_n.jpg
    $1549514_344597809011441_1773658021_n.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 259
  • $1522211_334490500022172_1921253852_n.jpg
    $1522211_334490500022172_1921253852_n.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 264
goz makyajini begendim, daha ziyade goz rengini cok sevdim lens sanirim parlakligindan anladigim kadariyla, lensse hangi markanin hangi numarasi paylasir misin canim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi yaptığım makyajlardır. Genelde Doğal Yapıyorum. Hollywood tarzı makyajlarda yapıyorum.Esasında hertürlü makyajı yapabiliyorum. Saç Makyaj Still Uygulamalarımda Vardır.Saç v.s Makyaj Konusunda kararsız olan arkadaşlara buradan yardımcı olabilirim. Saçlarınız görünecek şekilde çözünürlüğü yüksek fotoğraflarınızı paylaşırsanız değişik uygulamaları profösyönel şekilde yapıp size still oluşturabilirim..
2. resimdeki göz makyajını beğendim. benim de gözlerim yeşil bu makyajı tam olarak nasıl yaptığını anlatabilir misin canım

shop veya ışık etkisi olabilir. Makyajla photoshop yok. Makyaj kendi makyajım. Zaten yapılamayacak bir makyaj değil. Shop gerektirecek bir yanı yok. Herkes yapabilir doğal ve kolay.

shop veya ışık etkisi olabilir. Makyajla photoshop yok. Makyaj kendi makyajım. Zaten yapılamayacak bir makyaj değil. Shop gerektirecek bir yanı yok. Herkes yapabilir doğal ve kolay.
canım 3. makyajın günlük kullanabilir bayıldım gözüne eyeliner mı kullanıyorsun yoksa göz kalemiyle mi yaptın makyajını

Far kullanmaya bi turlu beceremedim.ne güzelyapmissin:)

Her kirpiği uzun olan shop olmuyor baz ve çift maskara kullanıyorum doğal olarak kirpikler kalınlaşıyor kirpiklerim uzun shop yok makyaj var bol maskara ve baz kirpiklerin uzunsa seninkilerde aynısı olabilir.

2. resimdeki göz makyajını beğendim. benim de gözlerim yeşil bu makyajı tam olarak nasıl yaptığını anlatabilir misin canım
Umarım bukadar geç gördüğüm ve cevapladığım için bana küfür etmezsin. Aslında fazla bir makyaj yok. Kapatıcıyı göz altlarıma sürüyorum ve baz olarakta göz kapaklarıma sürüyorum. Eyelineri de göz kapağımın biraz daha kuyruğa yakın kısmından başlayarak ince bir kuyruk olarak çekiyorum. Kapatıcıyı sadece renk farklılıkları yada sivilce kızarıklıklarının üzerine sürüp pembe tonlarında allık birde dudaklarıma istediğim bir ruj sürüp peçeteyle fazlasını alıyorum başka bişicik yok. :) gözlerin daha parlak ve beyaz olması için bazen kızarıklığı alan damlalar kullanıyorum sürekli olmamak şartıyla..

canım 3. makyajın günlük kullanabilir bayıldım gözüne eyeliner mı kullanıyorsun yoksa göz kalemiyle mi yaptın makyajını
Lütfen kusuruma bakma :) genellikle far vs pek fazla kullanmıyorum yakıştıramıyorum nedense kendime. Kapatıcıyı kızarıklık vs göz altı ve göz kapağıma baz olarak kullanıyorum. Eyeliner olarak ise sadece kuyruk yapıyorum söylediğin makyajda kuyruğun olduğu kısmın iç tarafına doğru siyah göz kalemi ile noktacıklar koyup pamuklu çubuk veya fırça ile hafifçe dağıtıyorum bol maskara kullanıyorum alt kirpik diplerine mürdüm dilersen siyah veya başka bir kalemle cok ince bir sekilde belirginleştirip dağıtıyorum dudağıma ruj sürüp fazlasını tamamen alıyorum ve bir de allık. Ayrıca bursan shop diyen arkadaşlara seslenmek istiyorum benim bildiğim shop dediğiniz olay makyaj için değilde inceltme büyütme gibi işlemlerde kullanılır makyajın shopu olmaz makyaj zaten shop gibidir fondoten sürersiniz takma kirpik vs evet fotoğraflarda ışık vardır çünkü genelde gün ışığında çektiğim fotoğraflardır. Zira gün ışığında çekilen fotoğraflar size daha güzel bir görüntü verir resimlerde. Işıklı veya ışıksızda cildim herkez tarafından beğenilir. Cildimi yormam özel bir bakımım yok ama gerekmedikçe hiç bir şey yapmıyorum. Ama dönem dönem berbatlaştığıda olmuyor değil. Teşekkürler ilgi ve alakanıza..

Göz kalemi ve rimel kapatıcı yok ışık yok hiç bir şey yok öz fotoğraf. Her kirpiği uzun olan yada cildi düzgün olam shop değildir.
image.jpeg

kirpiklerin uzun olabilir ama ilk iki fotoda shop oldugu belli. bu programdan bile tespit edilir. tende bile 1 cm içinde min 000.1lik bir oynama olurken kirpik boyunca tonun hiç oynamaması ve çizginin kalıp şeklinde sabit olması da bunu gösteriyor. gözümüzün zemini düz değil ama kirpikler düz hatta. marketler makyaj programlarıyla dolu çok var bunlardan. her neyse şimdi bunları söyledim diye yanlış anlama güzel, duru bir kızsın. bu tonlar da yakışmış günlük kullanım için ideal, benim de tercihim bu tonlar

kirpiklerin uzun olabilir ama ilk iki fotoda shop oldugu belli. bu programdan bile tespit edilir. tende bile 1 cm içinde min 000.1lik bir oynama olurken kirpik boyunca tonun hiç oynamaması ve çizginin kalıp şeklinde sabit olması da bunu gösteriyor. gözümüzün zemini düz değil ama kirpikler düz hatta. marketler makyaj programlarıyla dolu çok var bunlardan. her neyse şimdi bunları söyledim diye yanlış anlama güzel, duru bir kızsın. bu tonlar da yakışmış günlük kullanım için ideal, benim de tercihim bu tonlar
Kesinlikle yanlış anlamıyorum dediğin tarzda programları fazlasıyla var çok acemi ve basit lakin kirpiklerimde herhangi bir şey yok baz ve çift maskara kullandığımda takma kirpik etkisi oluyor yani tabiki az bi rimel veya rimelsiz böyle değil kıvrık ve rimel sürünce kaş çizgime çok fazla yaklaşıyor bu resimler en az 5 sene ayrıca. O çizgi kısmını tam anlayamamıştım ama o dediğin milimlik çizgi çok ince bir eyeline diplinerle oluyor bütün makyajlarımda oluyor bu. Yani o dediğin çizgi bnm sizin görmediğniz fotoğraflardada var.

X