Makyaj Ürünleri makyaj öncesi kullandığınız kremler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pnrarsln

güneşe aşık . . .
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2010
1.217
4
kızlar şimdi bnm çok hassas bi cildim var ve sadece pudra kullanabiliyorum onun dışında kullandığım şeyler tahriş ediyo sivilce çıkıyo kızarıyo
pudra sürmeden önce makyaj öncesi yani hangi kremi kullayım bi fikir verir misinz
biçok markayı kullndım ama pudra güzel oturmuyo yüzümde
bi krem önerin lütfen

makyajnda yarim saat once nivea soft kullaniyorum cok guzel oluyor yada body shopun renkli nemlendiricisi var e vitaminli fondoten kullanmaya bile gerek kalmiyor super birsey,fondotenin cilde ne kadar zarar verdigi asikar ama bu renkli nemlendiriciler hem cildi besliyor hemde zarari olmuyorardindanda gerekirse pudra(genellikle pek kullanmam)bronzerimi ve alligimi uyguluyorum.

bence bu kadar hassas cildin varsa doktora gitmelisin öneri ile olmaz canım cildin yağlımı kurumu bunlarıda yazmamışın

oriflamede makyaj bazı var.su bazlı bir krem.yeni aldım bende çok memnun kaldım.dove nivea falan parlatıodu yüzümü.
bu krem sadece makyaj öncesi için zaten tavsiye ederim...

canım bencede bu iş öneri ile pek olmas herkesin cildi farklı sonuçta :):)
ben estenin gözenek azaltıcı düzgünleştiricisini kullanıyorum en alta onun üzerine makyaj yapıyorum ben
şiddetle tavsiye ederim ama sana uyar mı bilemem :):):)fikir en azından :)
daha uygun bişeyler dersen olay ın portakal özlü bir nemlendiricisi var mükemmel bir
makyaj bazı oluşturuyor onada bakabilirsin

body shopun nemlendiricilerini dene bide ... sonucta dogal makyaj ürünleri/kremleri var .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…