Makyaj ncesi neriler

• Konu Sahibi elif_a_k_
  • Başlangıç Tarihi
E

elif_a_k_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif_a_k_
arkadaşlar makyajınızı daha güzel gösterecek makyaj öncesi yaptığınız şeyler varmı...mesela bi krem sürmek..yüzünüzde sodalı buz gezdirmek..toniklemek,patates koymak gibi..benim cildim karma zaman zaman yağlanma parlama yapıyor..yer yer büyük gözenekler var..önereceğiniz bi krem,ürün,makyaj bazı yani makyaja zemin hazırlıyacak iyi önerileri olan var mı??? a.s.

• Konu Sahibi elif_a_k_
öncelkle cilt temiz olmalı sonrasındaysa yagsız bi nemlendirici sürüyorum üzerine sorunlu bölgelere biraz kapatıcı uyguluyorum ve devamında pudrayla tamamlıyorum sivilceye meyilli bir cildim oldugu için fondoten kullanmıyorum,mahfediyo çünkü cildimi ve cok da memnunum ..

• Konu Sahibi elif_a_k_
makyaj altı baz kullanabilirsin canım
ona para veremem diyosan buz gezdirmek de oldukca faydalı hem makyaj için hem cilt icin
ben sadece nemlendirici sürüyorum şu sıralar yaptıgım ozel birşey yok
ama bigün makyaj sabitleyicimi makyajdan önce kullanıp sonuclarını gormeyi de istiyorum acıkcası

• Konu Sahibi elif_a_k_
kızlar bana makyaj yapmayı ogretırmısınız esmerım

• Konu Sahibi elif_a_k_
arkadaşım öncelikle cildiniz bir güzel temizliyosun.arkasından cilt tipinle uyumlu bir tonik sürüyorsun.bir kaç dakika sonra yağsız kaliteli bir nemlendirici ve göz altı kremi uygula.yalnız bunları kafana göre alma.eczanelerde ya da kozmetik marketlerde cilt uzmanları var.onlardan yardım alarak hem cildine hemde bütçene uygun bulabilirsin.arkasından fondoten kullanıyorsan fondoteni her yere eşit dağılacak şekilde uygula.sonra göz altın için concealer uygula.ben hem fondoten hem pudra kullanımına karşıyım.o nedenle kendim pudra özellikli fondoten kullanıyorum.yani yüze ya ondoten sürüceksin ya da pudra.sen hangisini kullanıyorsan onu uygula canım.şimdi sıra geldi gözlereeee.öncelikle gözünün altına ince bir çizgi çekiyorsun göz kalemiyle.sonra üstteki göz çizginede ince bir çizgi çek böylece gözlerini belirlemiş olacaksın.sonra göz kapağına istediğin renkdeki farını sür.eğer eyeliner yada dipliner kullanıyorsan öncedn çektiğin siyah çizgileri taşırmadan üzerinden geçiyoruz.hem alta hem üte.bir de rimelini sürünce gözler tamam.yanaklarına allık sürüyorsun.elmacık kemiklerinden başlayarak kaş bitim çizgine kadar sür.sonrada güzel bir ruj sürersin ve işte sana makyajjjjjjjjjjjj.sormak istediğin bişey olursa sorabilirsin

• Konu Sahibi elif_a_k_
öncelikle cildim karma. hihoyyyt
yüzümü bodyshop yosun serisi yüz yıkama jeliyle yıkıyorum, kuruluyorum öncelikle.
sonra inglottan aldığım yağ emici, matlaştırıcı kağıtlarım var. ondan uyguluyorum burun etrafıma ve T bölgesine.
sonra dior renkli nemlendiricimi sürüyorum tüm yüzüme, dudaklarıma bodyshop bademli dudak balmını, gözaltlarıma ise azcık bodyshop e vitaminli göz kremini.
10 dakika sonra da makyaja başlıyorum, bu kadar.
makyaj bazı öneririm fondoten, pudra kullananlara. ben kullanmadığım için almadım. kaydirigubbakcemile2
bide makyaj bitince sabitleyici spreyler var, makyajı kalıcı hale getirmek için, onları da kullanabilirsiniz.

• Konu Sahibi elif_a_k_
mrb canım.tesekur ederım.ben goz kalemını guzel suremıyorum.goz yapım makyaja cok musaıt ama ben beceremıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…