Makyaj nasıl yapabilirim?

BeBeGiM!

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
38
0
ARKADASLAR GERCEKTEN COK KARASIZ KALIYORUM AMA MAKYAJ DENILINCE AKAN SULAR DURUYOR BENIM ICIN CUNKU COK HOSUMA GIDIYOR COK COFCOFLU MAKYAJ ASLA YAPMAM DOGAL RENKLERDEN YANAYIM. ESMER TENLIYIM BRONZ YANI VE KOYU KAHVERENGI GOZE SAHIP OLMAKLA BERABER ACIK KAHVE TONU SACLARIM VAR NASIL YAPICAM BILMIYORUM :1no2: SIZCE DAHA COK HANGI RENKLERI TERCIH ETMEM GEREK VE NELER KULLANMALIYIM ?:uhm:

bence koyu tenli ve acik renk sacli jenifer lopez in makyaj stili cok guzel :) teni koyu oldugu icin seftali,pembe tonlarinda seffaf makyaj yapiyor dudak ve yanaklarina gozler ise bol rimelli ve vurgulu.cok koyu tonlar kullanip zaten koyu olan ten rengini bogmuyor.sende koyu tenli ve acik sacliymissin sana da yakisir canim bence.iste birkac makyajini begendigim resmi;

selma arkadaşıma katılıorm.bir de sakın kırmzı koyu pembe ruj sürme derim.şeftali,açık kahve,bej ve parlak şeyler sür.gözün içinde parlak bej tonunda bir far al günlük azıcık dokundur.çook yakışıor esmerlerea.s.

altın renkleri bence çok iyi taşırsın...dore yani...sengözlerimebaksanaba.s.

Super Yaa Gercekten Cok Tesekkur Ederim Arkadaslar Ozelikle O Lopez Resimlerinden 2 Incisi Cok Super Mis :) Cok Beyendim Bunu Onerilewrinizi Oneme Alip Dediklwerinizi Uygulayacagim Eminim Cok Guzel Olacaktir Tesekkurler Arkadaslar :)

ben buğday tenliyim
koyu kahve gözlerimin rengi.genelde yeşil mavi şeftali açık kahve bej beyaz ve tabi sarı çok güzel duruyo pembede aynı şekilde dudakta ise açık tonlarda renk kullan uçuk pembe süt kahvesi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…