Makyaj Ürünleri Makyaj malzemesi takas :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
makyaj çantam senin ürünlerine özel yazı hazırlamış,senin ısrarla sahte değil dediğin mac in hello kitty fondötenini de koymuş.böle bir fondöteni yok diyor mac in.oku ve gör.sahte olduğu ispatlandı ürünlerinin kimseyi kandırma yazıktır,Allah bilir o ürünler nasıl yerlerde yapılıyor içlerine neler koyuluyor:80:

Son düzenleme:
avon arabian glov bronz allık,golden rose pembe tonlarında allık hiç kullanılmamış....
avon golden rose ruj,anew dudak dolgunlaştırıcı stick,avon gernet glow ruj,avon red 2000 ruj,catherine arley pembe ruj,lilyum 403 numaralı altın sarısı eyeliner,flormar siyah göz farı...flormar açık mavi,mavi tonlarında göz farları.. bu saydıklarımın hepsi en fazla bir iki defa kullanılmış... :KK66:

makyaj çantam senin ürünlerine özel yazı hazırlamış,senin ısrarla sahte değil dediğin mac in hello kitty fondötenini de koymuş.böle bir fondöteni yok diyor mac in.oku ve gör.sahte olduğu ispatlandı ürünlerinin kimseyi kandırma yazıktır,Allah bilir o ürünler nasıl yerlerde yapılıyor içlerine neler koyuluyor:80:

okudum o yazıyı..Mell arkadaşın da elindeki sahte ürünlerin ,sahte olduğunu anlaması için, yazıyı okumasını tavsiye ederim..

Son düzenleme:
heee bir de haiçbir mac mağazasının sahte ürünleri gerçek diye onaylayacağını sanmıyorum..:KK76:ayrıca o loreal farlarını pazarda bile görüyorum..:KK51:

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir daha bu konuda takas ile ilgili topik açılmayacaktır. Çünkü her takas topiği tartışmalarla son buluyor.

X