Makyaj Ürünleri Makyaj konusunda bılgılı ablalarımı yardıma cagırıyorum:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

dilannnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
450
2
kızlar ben bugun makyaj alısverısı yaptımda ama cokta kararsız kaldım.sevıle gıttım kadın bana dıorun urunlerını verdı aslında beyendım ama chanelınkıler sankı daha ıı daha cok mehtını duymustum.daha ambalajını acmadım o yuzden degıstrme hakkım var ne dıyorsunuz sızce degıstırımmı bıde bu kadın sanırım dıor dan sorumlu ne zaman gıtsem sureklı bu markanın urunlerını verıyo gecen gunlerdede 3 tane parfum aldım bu markadan gercı onlardan memnunum ama makyaj malzemelerı hakkında pek bı fıkrım yok lutfen yardımcı olun bana

dışlanmadın canım söylediğin marka pek bilindik marka olmadığı için yardım alamıyosundur

Tatlım kozmetik ürünlerinde bir markanın tüm ürünleri kesinlikle güzel olur diye bir kural yok...Diorun Diorskin fondötenini, aydınlatıcısını kullandım, kullanmaya da devam ediyorumm ben mesela.Sen aldığın ürünleri yazar mısın oyle yorum yapabilirim

Canım ben Dior kullandım ve çok memnun kaldım.Zaten fondöten olarak ya Estee ya Dior tercihimdir. İkisi de muhteşem kalıcıdr.Chanell de iyidir bak kullanmadım ama methini çok duydum.Tercih meselesi ama memnun kalırsın bence.Cildin nasıl biraz anlat bakıyım ona göre daha ayrıntılı bilgi vereyim.

Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Ürünleri İçin Öneriler" başlığına taşındı.

Dior gayet başarılı bir marka.ama önemli olan senin cildine uygun mu değil mi.bence kozmetik ürün alırken ilk önce denemelisiniz.Fondoten alocaksan sürdürüp 1 saat falan gezinmelisin seni rahatsız edicek mi cildine bir etkisi bulunucak mı.bunlara baktıktan sonra ürünü almalısın.Dediğin gibi sana ürünleri satan bayan dior'un elemanıdır kesinlikle.Ama yine de aklın kalmasın marka olarak çok iyi bir marka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…