makyaj fırcaları hakkında bakarmısınız ???

semiha91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
474
1
kızlarr makyaj fırcaları olarak hangi markaları tavsiye ederisinizözellkle avon flormar gibi markaları duydum ama kullanıslımı memnun kalan varmı acaba ??

Avonun kullanmıştım belli süreden sonra döküldü tavsiye etmem M.A.C alacaksın piraz fiyatı tuzlu ama değer :)

Son düzenleme:
Inglot, MAC
Bunlar pahalı ama gercekten verdiğin paraya değecek markalar

Daha ucuz ve iyi bir sey arıyorsan ecotools var
Kılları yumusak, sık ve kolay kolay dökülmüyor

internetten sipariş verebilirsin gitti gidiyordan felan
Ben ebay den aldım 1 ay once 5li göz fırca setini turkıyede 30 küsür civarı ben 8dolara almıs oldum yarı fiyatına neredeyse

vayy süppermiş bende arastırıyım cnm

tskr ederm cnmm inceleyecegim

ayy ecotools fırcalarını satıs magazası yokmu nerdeen alabiliriz internet dısındaa bu seti almak istiyorum

bunlaın dısında AVon flormar forcaları nasıl dökülme yapıyor mu kullnıslımı kızlar bi bakın amaa ??

ecotools bambu fırça setını önerırım cok guzell hemde yıkanabılırr cok kulanıslı ..ayrıca kesesı de var ....Watson gıbı yerlerde var

saol canım ama benim yasadıgım yerde watsons yok baska hangi sehirlerde var bu magza :26:

gratıs die bi mağazada var o varsaa oraya da bakabılrısın nette de olabılır...ayrıca kozmetık mağazaları yok mu mutlaka vardırr avmlerdekı kozmetıkcılere ve buyuk marketlerın kozmetık bolumune bak derım :) nerde yasıyorsun bu arada ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…