Makyaj Ürünleri Makyaj Çantanızda Neler Var?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nadiminkiymetlisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
61
26
35
Kızlar malum bakımlı bir hanım olmak için her gün az da olsa makyaj yapmak gerekiyor. Makyaj çantanızda mutlaka bulundurduğunuz ürünler neler?

Mesela ben her gün BB krem, rimel ve çok hafif ruj sürüyorum. Bazen göz kalemi kullanıyorum onu da sadece siyah kullanıyorum. Allık aydınlatıcı baz v.b şeyler hiç kullanmam. Bazen canım isterse eyeliner da ekliyorum.

Sizlerin en sık kullandığı ürünler neler? Ve neden kullanıyorsunuz? Ben bu ürünler dışında hiç birşey kullanmadım da şimdiye kadar açıkçası pek de bilmiyorum :)

Olmazsa olmazim eyeliner.
2 rimel var. Biri bitmek uzere, ikincisi o yuzden var.
2 ruj. Ruj kullanmayi sevmesem de arada esiyo suruyorum.
Gozalti kapaticisi.
Bb krem. Yaz geldigi icin bu kremi de kullanmam artik.
Pudra. Bunu da yazin kullanmam.
Allik.
Goz kalemi. Genelde isimi eyeliner ile halletsem de lazim olur diye tasiyorum.
Far. Hergun surmem ayda 2 falan. Ama yanimda tasiyorum.

Fondoten,aydinlatici falan filan onlari yanimda tasimam. Zaten cok az kullanirim. Genelde kisin kullabirim. Yazin sicakta akiyo parliyo... Hic hos olmuyo.

benim için rimel olmazsa olmaz. göz kalemi de belli belirsiz kullanırım. ruja pek gerek duymuyorum ama aklıma gelirse sürerim eğer güzel bir şey varsa felan :KK70: onun dışında yüzüme sebamed in nemlendiricisini kullanıyorum yüzüme çok iyi geldi taze bir görüntü yapıyor dışarı çıkmadan 20 dk önce sürüyorum fondöten allık vs hiç gerek yok bence düzgün bir krem kullanırsanız yüz zaten canlı ve iyi görünür tabi bazılarının ciddi cilt sorunları oluyor o da ayrı konu... :) zamanım varsa eyeliner da kullanıyorum lorealin sanırım master precise bi harika ..

ha bir de mutlaka yanımda makyaj temizleyici mendil taşırım.. bence makyaj ürünleri kadar önemli. aktı vs uyduruk bir ıslak mendil yada peçete ile silmek yerine cildinize zarar vermeyecek paraben ve alkol içermeyen minik bir paket temizleme mendili taşıyın. lazım olur mu olur. ;-)

çantam olamayacak kadar az
sadece rimel :)
ruj suremıyorum hemen yıyorum dudagımı
pudra fondoten dugun gunumde bıle hıc kulanmadım
gozume kalem cekmeme gerek yok
tek rımel

ha bir de mutlaka yanımda makyaj temizleyici mendil taşırım.. bence makyaj ürünleri kadar önemli. aktı vs uyduruk bir ıslak mendil yada peçete ile silmek yerine cildinize zarar vermeyecek paraben ve alkol içermeyen minik bir paket temizleme mendili taşıyın. lazım olur mu olur. ;-)

aaa bu çok iyi fikirmiş yalnız. özellikle yazın kurtarıcı olur :) önerdiğin bir marka var mı?

aaa bu çok iyi fikirmiş yalnız. özellikle yazın kurtarıcı olur :) önerdiğin bir marka var mı?
canım Uni care var onu tavsiye edebilirim. nemlendirici özelliği de olduğu için temizledikten sonra kuruluk ile oluşabilecek zararlara yol açmıyor. niveanın da var paraben içermeyen pure and natural yazanı. bu iki üründen birini seçebilirsin uzun süre de yetiyor :)

X