Pudra, Fondöten, Kapatıcılar makyaj altı krem

turbuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
191
0
40
makyaj yapmadan önce yüzünüze uyguladığınız bir krem kullanıyor musunuz?kullanıyorsanız hangi kremi kullanıyorsunuz???

cilt tipine uygun bi nemlendirici krem uyguluyosun canım
hatta varsa göz kreminide uygula daha iyi olur

bu renkli nemlendiriciden bende almayı planlıorm pilarcım ama simli bişey galiba o böle parlama yapmıomu peki öle

yok canım simli falan değil. güneş kremi sürünce yüzüne hafif ışıldatır ya,biraz öyle oluyor ilk sürdüğünde ama bikaç dk sonra yüze oturuyor. a.s.

çok ii ozaman canım zahöet olmassa resmini ekleyebilrmsn bide fiyatını yazarsan almak istiorum en kısa zamanda bide diğer markalarınkileri hiç denedin mi

yok canım hiç başka marka denemedim. resimli son satın aldıklarımzda 2. sayfada var resmi. tekin acardan 67ye almıştım ben, arkadaşım aldı geçenlerde ykmden, 75mi neymiş orda da. Şeniz

daha ayın 14ü canım hesap kesimim 25i, şimdiden kartlarımı doldurdum, o yüzden durgunum :lepi: bide para biriktirmeye başladım, yılbaşı hediyesi, arkadan sevgililer günü, sonra yıldönümü derken battım ben :roflol: sizin aldıklarınıza bakmakla yetincem artık birsüre :lepi:

aynen ya kartımın kesim tarihi her ayın 4 ü 6 sında yatırdım 7 sinde limit vermiodu şimdi sap gibi bakıom alamıom yaaa kafayı yicem makyajdı kıyafetti :KK70:

günde üç kere tekrarlamak üzere koruyucu güneş kremi sürerim ..10 dk bekleyip makyajı yaparım...

Clinique Sun Super City Blok SPF 40 kullanmanı oneririm.gunesten de koruyor..

418135_fpx.tif

teşekkür ederim.ismini verdiğiniz ürünleri inceleyeceğim.bir de cuppartone gibi birşey sanıırm.tam emin değilim böyle yazıldığından ama kopartin diye okunuyor.bu ürünü de bana tavsiye ettiler.bu ürün ile ilgili fikri olan var mı?

coppertone canım, eczanelerde satılan 1 marka :lepi: ama coppertone direk güneş kremi değil mi canım? bence normal nemlendirici kullanman daha mantıklı benneyaptımki

Son düzenleyen: Moderatör:
sebamed krem kullanıyorum yağlandırmadan çok güzel nemlendiriyor sorunlu cildimi. sonrada rahatlıkla makyaj yapıyorum

X