Makatımda ne var!!!

Oyy kuzum çok geçmiş olsun ya üzüldüm okuyunca inş bir an önce kurtarırsın

Tenya düşürmüşlüğüm var böyle epeyce uzun hem de.. Ama şiddetli karın ağrısı ve kanlı dışkılama da vardı. Hareket eden bir şey hissetmedim ama hiç, zaten canlı değildi çıktığında..

Geçmiş olsun, gittiniz mi doktora?
Sağ olun.. Doktora gitmeden o gece kıl kurdu düşürdüm ve emin oldum. Ertesi gün doktora gittim ve kıl kurdu olduğunu tasdiklettim. İlaçla tedaviye başladık. Öncesinde karın ağrısı salya artışı sürekli acıkma makatımda ara ara kaşıntı gibi şikayetlerim olmuştu ama şiddeti az olduğu için önemsememiştim. Sonra parçaları birleştirince arkadaşların da söylediği gibi kurt çıktı. Makata bıraktığı yumurtalardan ele bulaşıp enfeksiyona sebep olabileceğini söyledi doktorum ilaç zaten hemen etki etti ama devam edeceğim haftaya kontrolüm var tekrar. Merak edenlere de açıklayıcı olmuştur umarım.

Tekrardan geçmiş olsun, parazit ilacını diğer aile bireylerinin de kullanması gerekiyor bildiğim kadarıyla doktorla bir görüşün isterseniz

Tekrardan geçmiş olsun, parazit ilacını diğer aile bireylerinin de kullanması gerekiyor bildiğim kadarıyla doktorla bir görüşün isterseniz
Eşime yazdı ama çocuklarıma başlamadı daha küçükler siz dikkatli olun temizliğe çok dikkat edin onlarda belirti yoksa gerek yok tedaviye dedi.

Gerçekten mi ?! Tahmin edebiliyorum ne kadar zorladığını çok şükür benim erken teşhis oldu. Siz nasıl atlattınız süreç nasıldı ?
Ben kadınsal bir problem olduğunu düşündüm kadın doğuma gittim allerjik bi durum olduğunu söyledi. Tam bir sene hem vajinal hemde makata kaşındım. En son bir ay önce gece yanmalar ve kaşıntılarla kalktım en son gene gittim ve cildiyeye yönlendirdi. Görünürde bişey yoktu, kurt ılaci kuandirdi 3 gün 3 gece, içtiğim gece rahatlamıştım.

Afedersin tuvaletine baktım ama kurta benzer bişey göremedim ne yazikki

Hmm anladım. Ben beyaz renkte kurtları gördüm bir kaç taneydi

Valla yattım bi gün bende yürüyen bir şeyler aman Yarabbim. Deli oluyorum sandım.. çok huylanirim kurt falan iykkk.

Sonra wc ye gidince bi baktım bizim kilkurdu peçetede kaşına kaşına bi hal oldum Kotil kullandık ailecek.

Gerçekten insan çok huylanıyor.. Öğrendiğim geceden beri kendim dahil her yeri dezenfekte etmeyle bozdum kafayı(!) Evi alt üst ettim yıkanmadık havlu iç çamaşırı bırakmadım. Her yeri sirkeyle sildim hala temiz değilmiş mikropluymuş gibi geliyor

peki dr ye gittiniz mi tedavi oldunuz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…