Makat ve şişlik

Mavisuyum

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2020
64
15
34
Sevgili arkadaşlarım umarım tecrübesi olan baana bir yol gösterir benim ic hemoroid ve makatta içeride yırtığım var afedersiniz wc de otururken makatın solu vajinanin bitimi perine bölgesi oluyor galiba sol tarafta böyle içerde bir şişlik farkettm kadın doğuma gittim çatalda muayene etti ama bir sıkıntı yok dedi zaten sadece tuvalette otururken oluyor genel cerraha iki defa gittim hemoroid ve anal fissur dendi krem vs kullan dediler ama bu soruma cevap alamadım sizce nedir

Rektosel olabilir anlattığınıza göre ihmal etmeyin ve proktoloji doktoru bulup ona gidin rektosel teşhisi farklı biraz

O nedir acaba dr muayene etti ama böyle bırsey demedi
Bagirsak fıtığı olarak geçiyor halk arasında. Bağırsağın genital bölgeye doğru fitiklasmasi oluyor onu teşhis edebilmek için defekografi denen görüntüleme yöntemiyle bakılması lazım ve dediğim gibi bir proktoloji uzmanı bulmanız lazım genel cerrahlar baştan savıyor genelde. Geçmiş olsun

merhaba benzer bir durumdan muzdariptim. doğumdan sonra basıma gelmişti. taksim eğitim araştırma hastanesinde var. şiddetle tavsiye ederim. ağrısız ve dikişsiz bir ameliyat oldum ve hastaneden güle oynaya çıktım. o kadar memnun kaldım. ve işime geri dönebildim ertesi gün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin probleminiz de mi bagirsak fıtığıydı. Bende yasıyorum da lavabodayken genital bölgeme doğru şişlik oluşuyor ama normalde o şişlik yok tabi sadece lavabodayken oluyor tuvaletimi yaparken ve bende de doğumdan sonra oldu bu. Bi genel cerraha gittim sorunumu anlattım bagirsak fıtığından şüpheleniyorum dedim arastidigima göre dedim değildir yaşlılarda olur o genelde senin yaşlarında olmaz dedi bana doğru düzgün muayene bile etmedi. Şimdi prof dr araştırıyorum ona gidicem de sizin sürecinin nasıldı anlatır misiniz

Peki sizde hemoroid ve anal fissur var mı bende iç hemoroid ve anal fissur mevcut böyle altımda bir baski var gibi his var makatta garip siz ne hissediyordunz bu şekilde mi

Normal doğum mu sizinki benim dudaklarin bitiminde oluyor o şişlik oturur vaziyette ama bende iç hemoroid ve anal fissur var acaba ondan mıdır

Normal doğum mu sizinki benim dudaklarin bitiminde oluyor o şişlik oturur vaziyette ama bende iç hemoroid ve anal fissur var acaba ondan mıdır
Evet normal doğum ve üstüne kürtaj oldum ve bende ondan sonra çıktı bu problem. Sadece bir tarafta oluyor genital bölgeme doğru şişiyor dediginiz gibi tuvalette oturduğumda tuvaletimi yaparken ama normalde yok şişlik sadece lavaboda oluyor

Benim normal değil peki hemoroid var mı sizde

Sizde var mıydı hemoroid veya çatlak. Benim ağrıyor kaç gündür makat içerden acaba ondan mi

Fazla kabızlık tan dolayı genelde hemoroidi olanlarda wc sırasında o bölgede şişlik olan kısım balonlasmis oluyor kabızlığa bağlı esnemeden dolayı bendede var malesef 2 normal dogum ve ve hemoroidi olan biri olarak

Canım yazını şimdi gördüm de ben zeytinyağli pamuk koyuyorum gece yatmadan önce ama dün gece baktım wc de pamuk yok acaba içeri mi kaçtı bilemedim

Rektosel ameliyatı mi oldunuz şikayetleriniz bitti mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…