mahvoldum

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
of canım caooooooookkk acıyo 5 yıldan sonra rabbim bi cuma günü hamile oldğumu öğrendim bebek verdi derken dünyalar bizim oldu ama 1 hafta oldu boşş gebelik olduğun öğrendim ve bugün cuma hayatımdan kayıp gitti canım cokkkk acıyo allahım kimseye yaşatmasenağlama

canımm inan çok üzüldüm ama sakın kendini bırakma...
en kısa zamanda sağlıklı bir melek gelicek merak etme....biaz daha sabır..............

allah sabır versin arkadaşım.kaç haftalıktı boş olduğunu öğrendiğinde?başka bir doktora gittinmi?rabbim en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallah.

Çokkk üzüldümmmm gerçekten. Ama Allah herşeyin hayırlısını versin. Bundada vardır bir hayyır merak etme. sen içini ferah tut. İnşallah hamileliği sağlıklı bebişleri Rabbim isteyenlere versinn.

canım çok üzüldüm inan..rabbim bol bol sabır versin..birdaha bu acıyı yaşatmasın inşallah..rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla yeniden versin canım amiiinn

canımallah yardımcın olsun sabır versin...üzülme demicem ağla içindekisızıyı dök ama fazla uzatma hayatın sonu değil..bir an önce toparlan ve bebişiçin hazırlan ..allahın izniyle çok uzatmadan bebişin gelecek......

canım cok cok geçmiş olsun allahım bir daha böyle acı göstermesin inş. bundan sonra hersey iyiolucak ve bbegini saglıcakla kucagına alıcaksın hakkına hayırlısı buymus mevlam ne eylerse güzel eyler her zaman hakkında hayırlısı olsun

Allah sabır versin cnm
normal yollamı hamile kalmıştın?
birde kan testi sonucun kaçtı?
2 gün sonra 2 ye katlanma normalmiydi?
bende yeni hamileyim.hemde tüpbebekle.1 hafta sonra kontrolüm var ve korkuyorum.

allah sabır versin arkadaşım.kaç haftalıktı boş olduğunu öğrendiğinde?başka bir doktora gittinmi?rabbim en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallah.

:1no2:canım hamile oldğumu öğrendğimde dr geç gebelik demişti ve haftasını sölememişti2 hafta herşey normaldği ve kalbini öğrenecektik fakat kanamam oldu dr gittik hala haftasını bilmiyodk dr sölemiyodu ve boş gebelk dedi dün ise iğne ilaçla düşük yapıldı hastanede kötü bi gündü rabbim bidaha yaşatmasın nolur dr olsaydı 2 buçuk aylık oluyod dedi canım dualarınızı esrgemeyin benden bol bol edicem ve soğan suyuna devam :1hug:

arkadadım 3 yıllık evliyim ve 3 düşük şuanki dış gebelik ve kan degerimin düşmesini bekliyoruz için acıyodur anlayabiliyorum Allah sabır versin ve tüm bebek isteyenlere hayırlı ve saglıklı evlatlar nasip etsin

Allah sabır versin cnm
normal yollamı hamile kalmıştın?
birde kan testi sonucun kaçtı?
2 gün sonra 2 ye katlanma normalmiydi?
bende yeni hamileyim.hemde tüpbebekle.1 hafta sonra kontrolüm var ve korkuyorum.
canım bende 5 yıldr istiyodum 2 kez tüp bebek oldum ama olmamştı rabbime bol dua ettim ve soğan suyu içtim ve rabbim hemn verdi kan test sonucum 1 vkez gittim bin üçyüz küsür çıktı sonrada keseyi gördüm zaten bidahada test yapmadım
tabiki normal canım inşallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunur allah sana bağişlasın bide sağ elinin baş parmağını göbek delğine koy ve ya mübdi diye 99 kez tekrarla düşük olmaması ve tutması için benimki düşük diildi fakat boş gebelikti bu dua allahın 99 isminden biridr öptüm canm sende bana dua et olurmu

paylaşımı için teşekkürler ben de deniyeceğim

canım benim yaa allah sabırlar versin hayatım ne desem seni teselli edemem biliyorum.allahım hayırlsıını hayırlı zamanda versin hayatım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…