Magnezyum eksikliği

gulsahgh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
87
11
26
Merhabalar 5 aylık hamileyim gecen kontrole gittim bacağımda krapmlar oluyordu doktor bana magnezyum eksikliğinden olur dedi magosit verdi magositi hiç kullanan var mı bende tedirginim biraz kullansan mi diye

Merhabalar 5 aylık hamileyim gecen kontrole gittim bacağımda krapmlar oluyordu doktor bana magnezyum eksikliğinden olur dedi magosit verdi magositi hiç kullanan var mı bende tedirginim biraz kullansan mi diye
Gayet ise yarar. Doğum sonrası bile devam ettim kullandım

Ben başka bir marka kullandım, zaten ikinci trimesterde hemen hemen tüm gebelere magnezyum verirler. Eğer dayanamıyorsan iç gittikçe fazlalaşacak haberin olsun

Şu anda bacağıma kramp vurmuyor o yüzden içip icmeme konusunda kararsızım
Vücudunuzda eksikse kramp olmadını beklemeyin. Sadece kramp için gerekli değil magnezyum. Hamilesiniz. Her eksiğinizi gidermeye çalışın hem kendiniz hem bebek için

Hepimiz ıctık
Kendiniz ıcın degıl Bebegınız ıcın Icecek sınız zaten oncelıkle

Şu anda bacağıma kramp vurmuyor o yüzden içip icmeme konusunda kararsızım
Bu ilac agri geldi içeyim geçsin diye agri kesici mantığı ile kullanılmaz yanliz. Oyle verim alamazsınız. Bu ilac takviye. Bedeniniz de mag düşmeye başlamış. Suan bacak agriniz olmayabilir ama ilerleyen haftalarda eklem ağrıları hatta karin kasik bölgesinde kasılmalar sancılar da başlayacak. Ve bu ilac Bu konudada sizin sikayetlerinizi dindirecek. Devletin ilacı diye cekiniyorsaniz özel takviyelerden kullanın. Yada hiiic kullanmayabilirsiniz tercih tabiki sizin

Çok teşekkür ederim o zaman kullanmaya başlayacağım

Doguma kadar kullandim hic bir yan etki ile karşılaşmadim

Kullanmayın.
Oksit form o
Hamıleyken oksit form kullanılmaz
Gercı zaten bizler ıcın bıle oksit formun bı emilimi yok
Iyı olalım dıye degıl sürekli alalım dıye uretıluyor bazıları.

Oksit içerir yazmayanı kullanın
Ben biglisinat sitrat formda olanı kullanıyorum marka oneremem tabi

Reçetesinden bakarım oksit formu kullanılır.mi diye çok teşekkür ederim bilginiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…