Maddi manevi özgürlük

pofudukbiri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
333
195
Burda maddi anlamda özgürlüğü olmayan bir çok kadının postlarına denk geliyorum. Ve şahsi görüşüm maddi manevi rahat olmayan kadınlardaki özgüven eksikliği ve kocaya muhtaç hissettikleri için psikolojik problemler yaşadığı yönünde.
Canım hemcinslerim, ne olur araştırın. Kendinizi geliştirin.Özellikle ev hanımı iseniz Online girişimlere merak sarın. Hem bakış açınız, imkanlarınız, yaşamınız değişecek. Hem de evliliğinizdeki bir çok problemin azaldığını göreceksiniz.
Bu dünyaya çile çekmeye gelmedik. Gözlerimizin parlamasını, içten gülümsemeyi ve kendimizi sevmeyi unutmayalım.
Hepiniz iyi ki varsınız. Biz kadınlar olmasak dünya kurak bir toprak olurdu unutmayın ❤️

.
IMG_9425.jpeg

Paran olursa kocan avzının içine bakar diyor 😂😂
Hmmm🫣
Bana daha çok network üzerine hani bu sosyal medyada kozmetik, bitkisel marka ürünler satıyorlar ya onun reklamı gibi geldi, profilinde farklı üyeye yarın zoom da toplantı var katılın fikir alın gibi bir şey demiş.

Hmmm🫣
Bana daha çok network üzerine hani bu sosyal medyada kozmetik, bitkisel marka ürünler satıyorlar ya onun reklamı gibi geldi, profilinde farklı üyeye yarın zoom da toplantı var katılın fikir alın gibi bir şey demiş.
Öyledir muhtemelen. Yoksa normal bir insan kendi bir baltaya sap olabilmiş gibi gelip millete tavsiye vermez. Bir çıkarı vardır.

Yazdıklarınız doğru maddi yönden özgürlüğü olan ve kendini her konuda geliştiren özgüvenli kadınların kimseye eyvallahı olmuyor kendinden başka kimsenin kahrını çekmiyor. Bu sitede maddi yönden özgürlüğü veya cesareti olmayan ve sırf bu yüzden eşinin her türlü derdini çekmeye mecbur kalan kadınların hikayelerini okuyoruz.

Burda maddi anlamda özgürlüğü olmayan bir çok kadının postlarına denk geliyorum. Ve şahsi görüşüm maddi manevi rahat olmayan kadınlardaki özgüven eksikliği ve kocaya muhtaç hissettikleri için psikolojik problemler yaşadığı yönünde.
Canım hemcinslerim, ne olur araştırın. Kendinizi geliştirin.Özellikle ev hanımı iseniz Online girişimlere merak sarın. Hem bakış açınız, imkanlarınız, yaşamınız değişecek. Hem de evliliğinizdeki bir çok problemin azaldığını göreceksiniz.
Bu dünyaya çile çekmeye gelmedik. Gözlerimizin parlamasını, içten gülümsemeyi ve kendimizi sevmeyi unutmayalım.
Hepiniz iyi ki varsınız. Biz kadınlar olmasak dünya kurak bir toprak olurdu unutmayın ❤️
Tavsiye edeceğiniz sayfalar hangileri?

1. Size ne ki🙄

2. Parayla saygı olmaz, olsa olsa o insana değil paraya saygı olur. Insan insandır kardeşim, parası olsun olmasın. Hödükler kendilerini düzeltip saygılı olcaklar.

3. Online girişim diye bir şey zaten olamaz, girişimin onlineı falan olmaz, gerçeği de sermayeyle olur evde oturup fakir olma dediğiniz insanların sizce sermayesi var mıdır?? Paranın en basit dinamiğinden habersizsiniz kime akıl dağıtıyorsunuz😶

Son düzenleme:
Herkes dikkatli olsun dolandirilmak da var bu işlerde her önüne gelen ne iş ilanina ne kişilere itibar etmeyin de sonra evlilik daha çıkmaza girmesin dikjatli olunmalı her girişim başarılı olmadığı gibi bilgi sahibi olmadan herşeye yaparım diye düşünerek atlamak sağlıklı değil.Kurslara gitmeden kendini bir konuda tam yetkin hissetmeden internet yolu ile birşey satmak girişimcilik değildir.Bunun için orjinal bir fikri bir kursa gidip artı eksisini maliyet kâr olayını ve giderleri hesaplamadan giren hem batar hemde vergi cezası alabilir .

Ben hemen bir miktar sermaye ile üye olmayı düşünüyorum. Özellikle çevremde satmak istiyorum. Ürünlerin bir kısmını da kendim alıp ozgurlugume erişmek istiyorum. Konu sahibi bana sayfa önerebilir mi? Yetkili bir ablaya benziyor. En azından evliligimde özgür olmak istiyorum. İyi ki bu konuya denk geldim. Çok faydalı bir başlık olmuş. Tebrik ediyorum bu güzide başlık ile beni buluşturdugu ve ufkumuzu açtığı için sevgili uyeye. Şükranlarımı sunuyorum.

👉 bak şurdan 🚪

X