Düğün madamın 3 gün 3 gece düğünü :))

madan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2010
890
1
5 ekimde başlayıp 7 ekimde son bulan her şeyiyle gönlümce olan düğünümden kareler :))

KINA GECEM...

Son düzenleme:
Çok güzel olmuşsun gelinliğin,ayakakbın,çiçeğin herşey çok güzel gerçekten bir ömür boyu mutluluklar dilerim

madan canım maşallah her 2 gelinliğinde çok asil ve sade ve sana çok yakışmış inşallah allah bizede nasip eder harika görünüyorsun canım maşallah tekrardan huzurlu evlilikler

Madanım
Sen ne kadar güzel bir gelin olmuşsun öylee:123:
Kuğu gibi
Çok çok çok mutlu ol canım!
Rabbim bir ömür bir kılsın siziii

Bileziklerine de maşAllah
Bereketi artsın inşAllah

madan canım maşallah her 2 gelinliğinde çok asil ve sade ve sana çok yakışmış inşallah allah bizede nasip eder harika görünüyorsun canım maşallah tekrardan huzurlu evlilikler

çook sağol canım amin inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin... aslında aynı gelinlik bir gün straplez kullandım bir gün askılı ama farklı gelinlik giymiş gibi oldu :)))

Madanım
Sen ne kadar güzel bir gelin olmuşsun öylee:123:
Kuğu gibi
Çok çok çok mutlu ol canım!
Rabbim bir ömür bir kılsın siziii

Bileziklerine de maşAllah
Bereketi artsın inşAllah

ay ay ay çok sağol kuzum benimmm :)) amin canım aminn Allah sanada nasip etsin inşallah... altın fiyatları artsada bereketde artsa hehehe PP

tebrikler canım..çok güzel bir gelin olmuşsun..Allah mutlulugunu daim etsin inş..
bize de o gunu yaşamayı göstersin rabbim..
kına gecesinde baska kıyafet giymedinmi canım?

çook sağol canım amin inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin... aslında aynı gelinlik bir gün straplez kullandım bir gün askılı ama farklı gelinlik giymiş gibi oldu :)))

düşün o kadar farklı geldi bana varya kollu hali ayrı straplez ayrı güzel ki ben straplez gelinlikleri sevmem harika olmuşsun damatlık beyaz seçmişsiniz çok yakışmışsınız canım

Herşeyin çok güzel gelinliğine bayıldım saçların da çok uyumlu olmuş Allah bir ömür mutlu etsin

tebrikler canım..çok güzel bir gelin olmuşsun..Allah mutlulugunu daim etsin inş..
bize de o gunu yaşamayı göstersin rabbim..
kına gecesinde baska kıyafet giymedinmi canım?

çok sağol canım amin inşallah rabbim herkese nasip etsin.. giydim canım kırmızı bir elbise giydim koyarım onun fot. da :))

düşün o kadar farklı geldi bana varya kollu hali ayrı straplez ayrı güzel ki ben straplez gelinlikleri sevmem harika olmuşsun damatlık beyaz seçmişsiniz çok yakışmışsınız canım

düğün 2 gün olacağı için bende ikisindede farklı olmak istedim :) evet canım 2. günde eşim siyah damatlık giydi ikimizde farklıydık yanii :)

canım benim ne kadar da güzel olmuşsun Allah yüzünü güldürsün gelinliğin çok ama çok güzel çok yakışmış duvağın saçın bindallın da öyle

Allah yüzünü güldürsün hep inşallah hep mutlu ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…