Madame coco yorgan nasıldır?

bridezilla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
93
24
Herkese merhaba,

Madame coco yorganları çeyize almak için nasıldır kullanan varsa yorumlayabilir mi? 13 ocakta bitiyormuş indirimi, mağazaya gidip görme şansım da yok o yüzden emin olamıyorum

Herkese merhaba,

Madame coco yorganları çeyize almak için nasıldır kullanan varsa yorumlayabilir mi? 13 ocakta bitiyormuş indirimi, mağazaya gidip görme şansım da yok o yüzden emin olamıyorum

ben de bu topiğe bu konu için araştırma yapmak için geldim ben kaz tüyü yorganları belki ordan alırım diye düşünmüştüm ama diğer markaların fiyatları hakkında da bir bilgim yok
madame coco dan daha önce havlu ve nevresim takımı aldım ama çeyizimde henüz kullanmadım.

Teşekkür ederim cevabın için. Hiç mağazada görmediğimden kalınlığını kestiremiyorum, ince çıkarsa diye de almaya cesaret edemiyorum :) Alırsam buradan yazarım :)

Teşekkür ederim cevabın için. Hiç mağazada görmediğimden kalınlığını kestiremiyorum, ince çıkarsa diye de almaya cesaret edemiyorum :) Alırsam buradan yazarım :)

Selam, antibakteriyel olan yorgandan aldım bugün. Yün yorgan biraz ince gibiydi, bu biraz daha pufuduk. İyi çıkar inşallah :)

kaz tüyü yorganınızı aldınız mı ? Aldıysanız da memnun musunuz ?
Bende madame coco daki kaz tüyünü almayı düşünüyprum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…