Makyaj Ürünleri mac'e alternatif far bazi ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

monicatak

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
5.846
8.305
kizlar gecenlerde mac'in far bazini aldim daha once far bazi kullanmamis biri olarak digerleriyle kiyaslama yapamayacagim ama bendeki baz bir sure sonra sertlesmeye basladi ve bu da sürümü zorlastirdi. mac'te arkadaşım calisiyor o yüzden %50 personel indirimiyle aldigim icin iade de etmek istemedim bi sekilde bitti o.

ama kaliciligindan da inanilmaz memnun kaldim tabi far bile surmeme gerek duyurmayacak kadar mukemmel yapti goz kapaklarımi baz ustune kalem,eyeliner bile kullanmadan tek basina rimel bile muhtesem duruyordu.
ben simdi o kuruma yüzünden 2.yi macten almak istemiyorum pek fiyatlar da cok uygun degil biliyorsunu ki.

bana hemen hemen mac ayarinda uzun vadede kaliciligi olan bir baz onerir misiniz cok tuzlu olmayanlardan .

mac hiç kullanmadım karşılaştıramıyorum ama the balmın put a lid on it far bazını kullanıyorum memnunum.
ancak ten rengi gibi görünse de uygulayınca şeffaflaşıyor göz kapaklarının rengini eşitlemiyor yani.
32 liraydı gratisin %50 indirimlerinde 16 lira oluyor ama indirimde bulmak imkansız gibi birşey.

sephoralarda benefitin stay don't stray far bazı var övülen ama onun fiyatı tuzludur muhtemelen.

art deconun far bazının övüldüğünü duymuştum birde. boynerlerde ykmlerde satılıyor. fiyatı uçuk değil. ancak biraz ışıltılı bir baz olduğundan mat far seviyorsanız onları ışıltılı gösterdiği söyleniyor. ama öyle disko topu gibi ışıltılı değilmiş daha doğal bir ışıltıymış.

bende 5 yıldır mac in bazını kulanıyorum.diğerlerini deneiysemde mac kadar memnun kalmadım.ama o bazları uygularkan bile biraz fırçaya ya da eline alıp hemen ters çevirmen lazımdı havayla temas etmesin.o yüzden kuruyor.dediğim gibi yaparsanız daha uzun vadeli rahatça kullanabilirsiniz

the balm ın ürünlerini kullanabilme sasım olmadı henüz, maalesef ki bursa'da hala bir gratis yok mat istiyorum evet. diğer dediğin ürünlere bakıcam canım co tesekkür ederim.
aslında ilk aldığımda resmen aşık oldum baza, ben senelerdir eksikmişim meğer dedim :) benim gözlerim biraz iri göz kapaklarımda farda inanılmaz bir yıgılma olurdu sürekli o çizgiyi temizlerdim gün içinde. ama bu bazı bir sürdüm bakışım değişti göz kapaklarımı resmen pürüzsüz yaptı. kuruma olmasaydı er kurusuna değer bir üründü benim için cünkü çok da uzun süre gidiyor, aynı zamanda göz altıma da uyguluyordum. demek ki hata bendeymiş, biraz da mac satış danısmanlarında bilgilendirmemişlerdi cünkü. çok teşekkür ederim ben yine %50 fırsatla bi mac daha atayım o halde kenara

aslında ilk aldığımda resmen aşık oldum baza, ben senelerdir eksikmişim meğer dedim :) benim gözlerim biraz iri göz kapaklarımda farda inanılmaz bir yıgılma olurdu sürekli o çizgiyi temizlerdim gün içinde. ama bu bazı bir sürdüm bakışım değişti göz kapaklarımı resmen pürüzsüz yaptı. kuruma olmasaydı er kurusuna değer bir üründü benim için cünkü çok da uzun süre gidiyor, aynı zamanda göz altıma da uyguluyordum. demek ki hata bendeymiş, biraz da mac satış danısmanlarında bilgilendirmemişlerdi cünkü. çok teşekkür ederim ben yine %50 fırsatla bi mac daha atayım o halde kenara [/QUOTE]

Rica ederim ..Bende güzellik uzmanı olduğum için ve sürekli kullandığım için biliyorum.Uygulama sırasında kapağını kapatmasanız bile ters çevirinki havayla temas etmesin:)İndirimli alma şansınız varsa zaten hiç düşünmeyin bence diğerleriyle kıyaslanmaz bile:)

Rica ederim ..Bende güzellik uzmanı olduğum için ve sürekli kullandığım için biliyorum.Uygulama sırasında kapağını kapatmasanız bile ters çevirinki havayla temas etmesin:)İndirimli alma şansınız varsa zaten hiç düşünmeyin bence diğerleriyle kıyaslanmaz bile:)

Mac in primer ı dışında bi de Fix+ ı var. Makyaj sabitleyici. Önce sıkıyorsun. Çok hoş bi kokusu var, cildi yumuşacık da yapıyor. Yuz için ama en çok göz bölgemde kullanıyorum.

İlla başka marka dersen bi dönem estee lauder in bazını da kullanmıştım son derece kalıcıydı, sertleşme yapmadı hîç ve tek başına bile yeterliydi.
Bi de kalıcılık için baz üstüne krem var öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…