Makyaj Ürünleri mac studio body and face

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

queenEb

herkesin bir popisi var.
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
2.349
2.847
Evet baslikta da belirttigim gibi bu fondoteni almayi dusunuyorum. Cildim karma cok yagli degil ve genellikle sorunsuz hatta insanlar fondotene falan ihtiyacim olamadigini soylerler. Ama ben soyle saglikli goruntu vercek yokmus gibi durcak bi fondoten istiyorum. Derken bunu buldum ama yagli karma cilde onermiyorum yazan da var yoo cok iyi yazan da. Su bazli icerigi var diyor urunun sitesinde su bazli icerikler yagli ciltler icin olmaz mi ya ben mi yanlis biliyorum ? Kisacasi kararsiz kaldim uzman ablalarimin kardeslerimin tavsiyelerini bekliyorum :)

Yok mu fikri olaaaaan

Mesela in vino veritas m sen anlarsin makyajdan
Conııım, çok anlamam makyajdan.
Ama kullandığım bir ürünü sormuşsun şansına. Ben memnunum, tavsiye ederim. Hafif mat bitişli, ince yapılı bir fondoten. Cildin yağlıysa üzerine transparan pudrayla kullanabilirsin.
Yaz aylarında kullanmanı pek tavsiye etmem.

Zaten bu ay alayim diyordum yaz neredeyse bitti :) iyi bari sonucta 8 ay bunu kullanicam o donemlerde sorun cikmazsa yaz aylarinda zaten fondoten kullanmam . yagli ciltte cok sorun cikarmazsa dusunebilirim ya sevindim sephoram tesekkur ederim yardimin icin :*

Bişi diil kuzum. Güzel ürün bir de çok uzun süre gidiyor zaten. Güle güle kullan şimdiden.

onu kullanmadım
ben macin studio fixini kullanıyorum.memnunum. renk biraz koyu ama saç açık olunca hoş duruyor. bunun kapatıcılığı çok iyi,
mac studio body and face in daha kapatıcılığı azmış. denemedim. bilemiyeceğim.
benim cilt kuru bu arada.
. studio fix ten biraz kaldı . ama ben en çok la prairie foundationdan memnun kaldım. havyar varmış içinde. ama çok tuzluydu aldığımda. şimdi dahada artmıştır fiyatı

Body and face biraz daha hafifmis oyle diyorlar. Yani ben de cok agir bisey kullanmak istemiyorum cunku cildim zaten lekesiz cok minik sivilce izi oluyo bazen bitek burnumla yanaklarim arasinda hafif bi ton farki var onu kapatmak istiyorum. Bu sikayetler icin onerebilcegin baska bisey var mi okycim

bb krem denesene o zaman

Hatta blogger bi kuzenim var bana sadece likit kapatici al ve t bolgene uygula yeter demisti ama bilemedim. Kendisi amerikada yasadigindan urun tavsiyesi alamiyorum cunku orda cok farkli seyler var

Bb cok yaglanma yapti bende loreal skin perfection kullandim da cok yaglandirdi suratimi sivilcelendirdi. Senin fix studio ya baktim buna da guzel diyorlar. Ama biyrrde cildi delik desik ediyor yazmis biri korktum
ben sevdim bilmem. benim cildimdede sorun yok ama kapatıcılığı yüksek arıyorum nedense. takıklık işte:)
mesela estee lauder double wear da kullandımdı. onuda çok beğenmiştim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…