Makyaj Ürünleri Mac makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ceremino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
708
0
40
Merhaba arkadaşlar aranızda mac makyaj ürünlerinden ya da aksesuarlarından kullanan varsa
ve kullandıgı urunlerı burada bızlerle paylasırsa cok sevınrım
sevgiler ....

kullandıgım fondoten fırcası mac 187
yaklasık 20 gun once aldım ve cok memnunm

Eklentiler

• $mac-187-nolu-firca_15062010131139[1].jpg
    $mac-187-nolu-firca_15062010131139[1].jpg
    17 KB · Görüntüleme: 115
Fondotenimden farıma, fırçama kadar kullandığım tüm malzemeler mac dir...

ben mac ın genelde fırcalarını begenıyorum .valla ben mac urunlerını ındırımlı almama ragmen butcemı zorluyor
ozellıkle fırcaları :18:

ben mac 187 almadan once cok arastırdım bana en uygun ve en kalıtelısı mac geldı

likit fondotenini kullanıyorum. birde pudrasını... çok hafif günlük için ideal. bende studio finish concealer aramaktayım netten. her ne hikmetse türkiyede hiç bi sitede yok sinir olmaya başladım:KK52:

ben mac 187 almadan once cok arastırdım bana en uygun ve en kalıtelısı mac geldı

mac fırçaları daha uygun fiyata almak için ebay'a bak tatlım aciliyet olmadığı sürece ben fırçaları burdan almıyorum çünkü %30 indirimli alıyor olmama rağmen ebaydan o fiyata 2 fırça alabiliyorum mesela kastettiğim buydu :)

likit fondotenini kullanıyorum. birde pudrasını... çok hafif günlük için ideal. bende studio finish concealer aramaktayım netten. her ne hikmetse türkiyede hiç bi sitede yok sinir olmaya başladım:KK52:

canım merhaba cıldımde sorun yok ama yazın ozel gunlerde makyaj yapıyorum her kadın gıbı lıkıt fondotenı dogal yazmıssın yuzde maske gıbı durmuyor degıl mı

canım merhaba cıldımde sorun yok ama yazın ozel gunlerde makyaj yapıyorum her kadın gıbı lıkıt fondotenı dogal yazmıssın yuzde maske gıbı durmuyor degıl mı

Doğal durmasını istiyorsan face&body fondotenini kullan derim, su bazlı çok hafif bir fondoten ve cildin sağlıkla ışıldamasını sağlıyor...

çok teşekkür ederim .
şu anda kullandıgım bır fondoten var o bıtsın yaza onerdıgın fondotenı arastırıp alıcam ...
sevgiler ....

çok teşekkür ederim .
şu anda kullandıgım bır fondoten var o bıtsın yaza onerdıgın fondotenı arastırıp alıcam ...
sevgiler ....
Alırsan zaten 2 sene civarı kullanırsın çünkü dev boy bir şişe :) Ben kış için açık, yaz için daha koyu bir renk aldım, ara geçiş dönemlerindede bu iki rengi karıştırıyorum çok pratik :)

Doğal durmasını istiyorsan face&body fondotenini kullan derim, su bazlı çok hafif bir fondoten ve cildin sağlıkla ışıldamasını sağlıyor...

aynen canım face body kullan su en büyük kutulu olan. bende de o var.. evet çok hafif dogru renginide yakalrsan hiç belli olmaz. benim cildim bu ara pek saglıklı diil o yüzden bana hafif geliyor... cildinde sorun yoksa sadece bunu kullan

sanırım bahsettıgınız fondoten bu

Eklentiler

• $face-body-fondoten_792[1].jpg
    $face-body-fondoten_792[1].jpg
    127,5 KB · Görüntüleme: 50
X