Pudra, Fondöten, Kapatıcılar mac fondöten

bellaswan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
62
0
Benim cildim hafif yağlı ve sivilceye meyili ayrıca yüzümde sivilce izleri var. mac fondöten almayı düşünüyorum, fazla ağır olmayan ama izlerimi kapatacak bir fondöten arıyorum ne önerirsiniz? studio fix yağlı ciltlere uygunmuş kullanıp memnun kalan var mı aranızda? fluid olanı mı daha iyi powder olanı mı?

Son düzenleme:
ben cıldım kuru oldugu ıcın studıo sculpt kullanıyorum ama fıx yaglı cıltler ıcın ıyı kullanan arkadaslarım var

Kesinlikle MAC in bütün ürünlerini tavsiye ederim..ben fondotenini pudrasını allığını rujlarını herşeyini çok beğenerek kullanıyorum.Benimde cildim yağlı oraya gittiğinde zaten denetiyorlar herşeyi yüzüne uyguluyorlar..Rahatlıkla kullanabilirsin çok doğal duruyor..kesinlikle mac ten vazgeçmem..

benim cildimde yağlı likit olanını almak istiyorum netten alcam ama anlamadım tonlarını nc35 ve nw35 varmış strawberryden baktığımda nw35 tam oluyo ama nc 35 hiç bilmiyorum ikisi farklı mı bunların yaa kullanan yardımcı olabilir mi

nc ve nw farklı renk tonunu belirtiyor biri sarı tabanlı diğeri pembe tabanlı diye biliyorum..

hmm benim cildime nc oluyo o zaman bide ben internette nc 35 bulamadım benim cildim baya en açık tonu 35 mi

ya ben strawberry ye baktım seçkin fondöten fln yazıyo renk seçeneklerine baktım nw35 var yandada minik kare içinde renk tonunu göstermişler benim cilt rengim aynı onun gibi biraz daha açık o sanki daha sarımtrak diğeri nc15 ama o daha pembemsi geldi pfff

strawberry den alışveriş yapan vaarsa yardım etsin nolur internetten yapcam alışverşimi ya strawberry ye baktım şimdi clarinsin soft ivory tonu yani yumuşak fildişi yazıyo o tam olur gibi benefitin de volume 1 yazıyo o tonu tam olur die düşünüyorum ama ban mac almak istiyorum onda benzer bi ton varmıı acabaa

Arkadaslar
NC -sari alt tonlu
NW- pembe alt tonlu renkler

Eger cildinizde kizariklik coksa NC kullanmanizi oneririm.

DILARA, mac'te en acik renkler NC ve NW15. numaralar arttikca renk skalasi koyulasir.

nc studio fiks pudrasını kullandım mac in..oldukça güzel kapatıcı..karma cilteler ve yağlı ciltler için ideal..çok sık kullandığım halde 2 yıldır aha hala bitmedi..

mac'in studio fix pudrasını kullanıyorum numarası c4 ... çok memnunum .. mac'in sıvı fondöteninin kapatıcılığı sanırım daha yüksek netten videolarda resimlerde bi araştır istersen.. benim cildim gün içinde kızarıyor öyle çok lekem yok ufak tefek şeyler var ama çok güzel kapatıcılığı var.. pudra olarak kapatıcılığı yüksek bişey arıyodum bende çünkü 2 saat sıvıyı sür bekleki otursun fln uğraştırıyor beni ama pudrayı sürüyorum 2 dk'da sonra 5-10 dk sonrasında cildime oturuyor.. c4 numarası sanırım bej renkli çok doğal duruyor bende bugday tenliyim.. c3 tam boğazımla aynı renkti ama beyaz kaçtı yüzüme sewmedim c4 az daha bejdi bende c4ü aldım..

sana tavsiyem önce git mac mağazasında bi dene sonra açık havada fln bi bak cildine test et ona göre netten sipariş ver..çünkü mac'in renk skalası aşırı geniş,denemeden alırsan büyük ihtimalle hüsrana uğrarsın...

spring352009 2 sene kullanmış ben hafta içi hergün makyaj yapıorum..en son mac'imi sanırım ekim-kasım gibi almıştım şimdi kenarında azcık kaldı..mac kadar iyi duran bi pudra varsa önerin bakmak isterim..mac'im bitti çünkü..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…