Maalesef annemi kaybettik

serraberra27

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mart 2016
70
49
49
burda farklı başlık altında hep annem için dua istedim iyilessin diye ana maalesef annemi kaybettik çok Üzgünüm dua eden herkesten allah razı olsun bundan sonra annem için fatiha yasin veya içinizden gelen herhangi bir dua ederseniz sevinirim

burda farklı başlık altında hep annem için dua istedim iyilessin diye ana maalesef annemi kaybettik çok Üzgünüm dua eden herkesten allah razı olsun bundan sonra annem için fatiha yasin veya içinizden gelen herhangi bir dua ederseniz sevinirim

seni hatırlıyorum canım Allahım anneciğine rahmet eylesin mekanı cennet olsun sizlere sabırlar versin inşallah

Canım başlığı okuyunca tüylerim diken diken oldu.
Hatırlıyorum çünkü duâ topiklerinden.
Vee bir bağ oluşuyor görünmeyen ama hissedilen.
Hamile haberleri alınca mutlu oluyoruz...
Anneciğin gibi Rabbimin yanına gidenleri duyunca da üzülüyoruz.
Oysa gelenler için mi gidenler için mi üzülmek doğru bilmiyorum.
Ama annen seni orda bekleyecek sen ve hepimiz de oraya gideceğiz...
Allah rahmet etsin.
Sana da sabır versin.
Okuyorum anneciğin için.
Rabbim kabul etsin.

Rabbim kabrini güllük gülistanlık eylesin inşallah. Bütün acılarından ağrılarından kurtuldu; kuşlar gibi özgür ve mutlu; Kanserden vefat ettiği için şehid-i uhrevi muamelesi görecektir inşallah.

Allah hepinizden razi olsun ölüm maalesef sözün bittiği yer duadan başka bişey gelmiyor elimizden

X