Pudra, Fondöten, Kapatıcılar M.A.C. Studio fix pudra kullananların yorumlarını bekliyorum

gokce93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
44
0
bayanlar kullananlar cilt tiplerini pudrayı nasıl uyguladığını kapatıcılığını ve kalıcılığını yazarlarsa cok memnun olurum :)

Studio Fix kullandım..kapatıcı etkisi oldukça fazla..Eğer fondoten kullanmıyorsan bana sadece pudra yeter diyorsan süper bir ürün..
Yinede benim tercihim daha hafif bir ürün olan Mac Mineralize Skinfinish'den yana

peki ufak cenede cıkan kırmızı sivilceler ve alındaki az izler sadece studio fix pudrayla kapanıyomu ve gun boyu ucmadan kalıyo mu

Eğer problemli bir cildin varsa, yoğun bir kapatıcılık istiyorsan MAC'in fondotenini + mineralize skinfish pudrasını kullanmanı öneriririm..
Ama cildin genel olarak iyiyse iz,leke vs. yoksa studio fix pudrada işini görecektir..
Bu arada kalıcı bir makyaj için öncelikle cildini iyice temizleyip nemlendiricini sürmelisin ve makyajını temiz cilde uygulamalısın ..

Katecim genel olarak sadece alnımın ortasında eskden sıktıgım İÇİn ufak izler ve cenemde tektuk svlce var yanaklaarım sorunsuzdur macin prolong wear fondotenini kullanıyorum cok kapatıcı degl amasık bi makyajda yetiyo bu pudranın altına 5-10dk once bi nemlendrci kullanıp uygulasak sonuc fondoten uygulanmıs kadar kapatıcı kalıcımı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…