Makyaj Ürünleri M.A.C. marka ürünleri internetten bulabilirmiyis

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

thejackal

......BuTTerFlyy.........
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
1.077
0
arkadaşlar bildiğinis üzere mac marka ürünleri bulmak çok zor o yüzden yardım istiyorum
Adana da oturuyorum burda bulabilirmiyim alanlar varsa yardımcı oldun lütfen
yada internet sitelerinden alan var mı ben bir çok site araştırdım fakat bu markayı bulamadım yardım edersenis sevinirim teşekkürler...

isim vermek yasak mi bilmiyorum ama Ebay'den alabilirsin ..

MACin kendi sitesindende alabilirsin ama türkiyeye gönderir mi bilmiyorum :S

mac'in kendi sitesi türkiye'ye göndermiyor canım, ebayden alabilirsin , bridget boutique adlı siteden alabilirsin bazıları oluyor orda da, bir de cosmo-de. com var bildiğim kadarıyla. Ama sanki Türkiye'deki macleri arayıp istediğin ürünü söyleyip parayı havale ettikten sonra evine de göndertebilirsin kargoyla diye biliyorum ben, bence bir ara sor canım yerimseniben

ok kızlar teşekkürler
bu arada bu ebay dediğinis site herhal mi :):) cahilliğin gözüğ kör ola

türkiyedeki mac lerden alman daha mantıklı,çakma olma riski de var dışarıdakilerin..

işte bende türkiyedekilerden alıcamda nereden alıcağımı soruyorum :):) bulamıyorum da

canım bildiğim kadarıyla mac a telefon açıyosun parasını gönderince onlarda sana ürünü yolluyorlar izmirde de yok araştırdım ama henüz kullandığım bir ürünü yok denemeden almamaya karar verdim

peki neden almamaya karar verdin bulamadığın için mi :)yoksa memnun olmayanlar mı varmış

peki neden almamaya karar verdin bulamadığın için mi :)yoksa memnun olmayanlar mı varmış

denemeden alma riskine girmek istemedim canım alırsam clinique alırım die düşünüyorum yada id bare dediler daha doğal daha az zararlı bişi kullanmayı düşünüyorum açıkçası

Canım, ızmir'de de MAC yok. ıstanbul'a gittiğimde Bağdat Caddesi'ndekine uğramıştım.Oradan birkaç parça ürün aldım. Oradaki tatlı ve bir o kadarda ilgili bayanlar istersem ızmir'e MAC ürünlerini yollayabileceklerini söylediler kargoyla va kartlarını verdiler. Çok sağolsunlar,beni büyük bir dertten kurtardılar :-) Yani internetten ne olduğunu bilmediğin ürünleri almak yerine,beğendiğin istediğin MAC ürününü telefonla sipariş verebilirsin... Umarım yardımcı olmuşumdur. ıstersen MAC in telefonunu da yollayabilirim sana...

Arkadaşım rengini falan görmeden nasıl sipariş verebilirim ki bunun için önce istanbul a gidip ürünleri görmem lazım :):) yane birde ben Maalesef Adana dayım acaba buraya gönderirmi sence???acaba katoloğu falan varmıdır bu mac in :))yinede no sunu ver istersen ben bir konuşam

Ya ıstanbul'a gittiğinde alıcaksın yada internetten renklerine çeşitlerine bakıp kargoyla sipariş vericeksin. Ben her ikisini de yapıyorum mesela :KK66: Gönderirler tabiki Adanaya'da... Ben sana özelden numarasını yolluyorum....

X