Makyaj Ürünleri M.a.c 'İN bu ürünleri zararlımı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Adore_00

ihTimaLLer DeniZi..
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2013
174
0
Selam kızlar,
dün akşam internette gezerken m.a.c'in bu ürünlerine rastladım ve şaşırdım açıkcası ve bir toptancı satıyor sanırım.Ama sahtedir diye düşündüm çünkü çok iyi bir marka kozmetikte size sorum şu sahte diyelim bunların çok çok bir zararı olur mu çünkü bunların orjinaline vericek okadar param yok bunlarla ilgili bilgi verir misiniz kızlar aşağıda linki verdim sizlere şimdiden teşekkürler
:KK31:

[URL="............

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu satıcıdan bu fiyata MAC alabileceğine cidden inanıyor musun? Bir ıvır zıvırcıya girip çorap reyonunun yanındaki dandik makyaj ürünlerinden almakla aynı şey bu. Zararı var mı diye sormuşsun, sence bu fiyata satılan bir makyaj ürününün yararı olabilir mi? Ne içerdiği, ne tür kimyasallar barındırdığı, ne tür zararlı maddelerden oluştuğu bilinmeyen bir ürünü ucuz diye alırsan cildini mahvedersin. Sokakta satılan rujun üzerine Chanel yazdılar diye gidip alır mıydın?

Tavsiye etmiyorum ben.

ben MAC te hiç böyle bir ürün görmedim ki
sahte olduğu ortada
bunlara para vereceğine orjinal daha uygun marka almak daha mantıklı

Tatlım bunlardan bizim cumartesi pazarında da satılıyor:KK1:
Sahte yani
:KK19:

Çoklu far, dudak kalemi gibi ürünleri oradan aldığımı itiraf etmeliyim
:KK14:

Kesinlikle pazarlarda da var satışı. Genelde yurt dışından getirdiklerini ve orjinal olduğu hakkında bilgi veriyorlar.
Satarken genelde valla dışarda 70 lira 100 lira bende 50 lira gibi diyologlar'a şahit olduğumu söyleyebilirim.
Şuan evimde mevcut bir set var orjinal olmadığının farkındayım ama gerek kokusu gerek yoğunluğu isteklerimi karşılıyor gibi bende renklerine aldanarak almıştım. Fakat hiç bir kozmetik mağazasında bu tarz setlerin satışını görmüyoruz cesaret edenler sadece toptancılar ve sokak satıcıları olsa gerek. Zararı hakkında yorum yapamıyorum tercih sizin..

Son düzenleme:
X