M.A.C. Harmony allık kullananlar lütfen yardımcı olun!!!

scorpion_22

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
146
27
Selam arkadaşlar,internet üzerinden kontür için mac harmony allık aldım.Satıcı yüzde yüz orjinal olduğunu söyledi. Ancak kabı google daki harmony allık kabından biraz farklı. Kapağı tamamen açılıyor. Mac ürünleri hakkında bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Ürün sahte mi yoksa daha önce dizayn edilmiş kabı olabilir mi?

Eklentiler

• $115357367u0u.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 444
  • $115357367wu2.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 710
  • $1153573676aa.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 357
eyvaaaaah canım benim sen taklit ürün almışsın ben olsam asla kullanmam...mac in ürünleri böyle değil ki.keşke mac mağazasından alsaymışsın.

Ürün orijinal değil . Hem de bayağı taklit bir ürün . Mac ambalajları özel bir koleksiyona ait olmadığı sürece değişmez , sabittir . Keşke mac'in kendi sitesinde ürünün ambalajına baksaydınız . Mac ürünlerini ebay , gittigidiyor gibi sitelerden almayın . Çünkü geneli sahte ürünlerdir . Sahte olmayanlarda vardır elbet , ama ürünün orjinal olup olmadığını anlamak için mutlaka resmini görün ve ürünün kodu var mı yok mu diye bakın mutlaka . Mac ürünlerinin hem renk kodu hem de nerede / ne zaman üretildiği kodu olur . Bu kodlar ürünün hem kabında hem de etiketinin üzerinde olur ve mürekkeple basılmaz . Numara sistemine bakın . numaralar normalde olması gerekenden fazla numara/harfle yazıldıysa sahtedir . Her şirkerin numaralandırma sistemi farklıdır . Mac'in kod sistemini google'da araştırıp bulabilirsiniz .
.

Son düzenleme:
sanırım taklit ürün çünkü macın böyle ambalajları yok
tamam koleksiyonlar çıkıyor ama onlarda adı üstünde o koleksiyona ait desenlerde ve tonlarda ambalajlar oluyor
orjinal fix mac ürün ambalajı tamamen açılmaz bunun gibi hem bir de bunun ürünü alırken kutusu yok muydu
internetten pek güvenilir olmuyor zaten kozmetik ürünleri

Cok moralim bozuldu şu an sahibinden.com uzerınden satın aldım kadın birkaç defa kullanmış ve kesinlikle orjinal oldugunu söylemişti bilseydim urune onay vermezdım neyse saglık olsun yardımlarınız ıcın cok teşekkurler kızlar

Evet arkadaşlar istanbula geldim ve mac e goturup gosterdim. İçimin rahat etmesi açısından ancak onlarda aynısını söyledi ürün sahteymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…