M.a.c 187 fondoten fırcası

sude0616

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
1.070
136
slm arkadaslar bugun ilk kez yillar sonra vichden baska bi fondoten aldim mac studio fix uzman bayan uygulayinca cidden harika durdu pudrasiyla kullandi mac 187 ve 190 fircalari uyguladi eve gelip aynada iyce inceledim fondoten cidden cok iyi dagilmisti hic putur putur iz yoktu cok begendim ve internetten ismarladim bu fircayi daha once kullanan oldumu memnunmusunuz nasil uyguluyorsunuz simdiden tesekkurler

ben 187 yi kullanıyorumm kaydirigubbakcemile2

canim dun tekrar gidip uzmanlarina sordum likit fondotenler icin 190 oneriyorlar ve sikistirilmis fondoten veya pudralara 187 oneriyolar ama harika fircalar cidden

canim dun tekrar gidip uzmanlarina sordum likit fondotenler icin 190 oneriyorlar ve sikistirilmis fondoten veya pudralara 187 oneriyolar ama harika fircalar cidden

ben zaten likit ve sıkıstırılmısı karıstırıp kullanıyorum 187 ile birlikte yani fondoten kıvamı ne yoğun ne sıvı oluyo tam oluyoo :hulya: renkte tam istediğim oluyo opuyorumnanaktan

bende zaten m.a.c fırça seti var komple 25'li çok memnunum a.s

benim fondotenim mac değil ama likt ve 187 kullanıyorum nasıl kullanıldığını bilmiyordum intden videosunu izledim su anda rahatlıkla kullanıyorum

henuz alamadim kizlar malum cok pahali 187 30£ 190 da 25£ yani simdi 187 mi alayim likitle kullanabilirim degilmi bu arada internetten ismarladigimi iptal ettim sahte felan gelir diye dusundum geride veremem elimde kalir dedim

bende 187 kullanıyorum ve çok memnunum,uçları çok ince olduğu için çok güzel dağılıyo ve daha doğal gösteriyo

selam,
fondoten fırçasını internetten sipariş verdim demişsin. hangi site cnm?
link atabilir misin?

Evet çoğu Mac fanlarının klasiği zaten bu fırçalar. Mac fondötenlerinde en çok bunlar işe yarıyor ama ben Sigma'nın fırçalarını daha çok beğeniyorum :)

ya ben normalde elimle sürdügüm fondöteni(ysl teint resist) bugun mac 187 ile denedim ne yazıkki pek iyi sonuç alamadım fondötenim biraz cabuk kuruyan cınsten o yuzden fırçayıı daha sonra ıslatmama ramen burun kenarlarım yapay durdu elimle daha pratik ve daha doğal sonuç alıyorum. birde kapatıcılık istiyorsan 190 al daha ınce dursun ıstersen 187 al canım. ve bu arada bence fondötende en doğal sonuc veren beauty blender onu almayı düşünüyorum ben mac de buna benzer bir sünger çıkarıcak sitesinde görünüyor ıstersen onuda deneyebilirsin

Çabuk kuruyan cinsten olan fondötenleri bölge bölge uygulayarak gidip en son yüzünün üzerinde dağıtırsan daha etkili olur :) Ve bence fırçayı ıslatma pek iyi sonuç vereceğini sanmıyorum. Beauty Blender da çok doğal duruyor ama yeterince kapatıcılık sağlamıyor malesef ben memnun kalmadım

inglot 27tg de mac 187 muadili, fiyatı daha uygun tabiii fiyat önemli değilse bencede mac almalısınız

fondötenimi ve pudramı daima mac 187 ile uyguluyorum. eğer krem allık kullanıyorsan onu da 187 ile sürebilirsin. bayılıyorum 187nin doğallığına :)

kızlar bu fırçaların fondötenlerin fiyatları ne kadar aşağı yukarı?

kızlar bu fırçaların fondötenlerin fiyatları ne kadar aşağı yukarı?

ürünlere göre değişiyor ama ortalama fondöten fiyatları 70-100 lira. fırçalarda boyutlarına göre değişiyor, mesela 187nin fiyatı ben aldığımda 95 lira civarındaydı. yurtdışında bile mac fiyatları pek değişmiyor malesef heryerde pahallı

Son düzenleme:
187 ÇOK ÖVMÜŞLER ama bu fırça fondoten fırçası ben sıkıştırılmış pudralardan kullanıyorum bunu alsam işe yararmı yada şöle koskocaman bir pudra fırçasını hangi marka bulabilirim toz pudra degil ama sıkıştırılmış için kullacam

Sigma'da kocaman pudra fircasi vardi, makyaj yapan bir kizin videosunda gormustum; fircalari tanitiyordu. Kiz cok severek kullaniyormus. Eski numarasi 150; numaralari degismis simdi tabii, simdiki numarasini bilemicem. Ben de kocaman bir pudra fircasi istiyorum bu arada.

Bende MAC 187 firca var, gecen gun aldim. Malesef sıkıştırılmış pudra ve allik kullandigim icin pek isime yaramadi bu konuda. Killari o kadar yumusak ki pudrayi ve alligi zor seciyor. Pudram da adi birsey degil; shiseido marka. Zaten satan kadin da bana bu fircayla nemlendirici, primer turu sivi seyler surulur demisti. Bu nedenle bu fircayi sıkıştırılmış urunler kullaniyorsaniz tavsiye etmiyorum.

Ben soyle de kullaniyorum bunu; once pudrayi sungeriyle yuzume surup, ustunden bu fircayla geciyorum. Pudrayi biraz daha yumusatiyor yuzde, daha guzel durmasini sagliyor. Tek basina degil de yardimci urun gibi kullaniyorum.

Sonuc olarak pudra icin beni tam anlamiyla tatmin eden bir urun degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…