Lw9060 önce iyi ama şimdi işe yaramıyorr :(

Pepuke

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
1.552
44
Merhaba hatunlar..2 ay önce lw9060 aldım.günde 4 adete kadar kullanılıyor ama ben önce sabah aç karnına 2 adet aldım,gün içersinde ağız kuruluğu,baygınlık hissi,hafif baş ağrısı,can sıkıntısı,gece uykusuzluk ve aşırı terleme gibi yan etkilerinin yanında iştahımı bayağı kapattı.yan etkisini azaltmak için günde 1 tane aldım zaman içinde terleme ve ağız kuruluğu dışında bir yan etki hissetmemeye başladım,gayet memnundum inceldiğimi hissediyordum zaten öyle çok fazlam yok beş onkg vermek istiyordum sonracığıma kutu bitimine az kala ilaç etkisini göstermemeye başladı ikiye çıkardım banamısın demiyor.acaip bir tatlı karbonhidrat yeme isteğim var.ilk başlarda canım hiç tatlı çikolata istemiyordu şimdi sapıtmış durumdayım sinir oldum herhalde vücut bir zamandan sonra ilaca alışıyor ve etki etmiyor..aranızda bu ilacı kullanan varmı??:KK47:

ben kullanmıştım geçmiş zamanda canım ama sonrasında pişman oldum
cünki eczanede çalıştım ben ve şöyle bi durum var
istediğin kiloya geldikten sonra bile 6 ay devam ediceksin
ben bunu yapmadım
zayıflamaya zayıfladım 2 tane kullanmadıgım halde
ama sonrasında bırakında verdiğim 6 7 kg yu
18 20 kilo arasında geri aldım
belkii 6 ay içsem öyle olmıcaktı bilmiyorum
ama sonucta böyle bi ilacı ne kadar süre kullanablırsınki ??
ve aldıgım kiloyuda veremedım 1.5 sene geçti
su andada hamileyim su halde napim

ben kullanmıştım geçmiş zamanda canım ama sonrasında pişman oldum
cünki eczanede çalıştım ben ve şöyle bi durum var
istediğin kiloya geldikten sonra bile 6 ay devam ediceksin
ben bunu yapmadım
zayıflamaya zayıfladım 2 tane kullanmadıgım halde
ama sonrasında bırakında verdiğim 6 7 kg yu
18 20 kilo arasında geri aldım
belkii 6 ay içsem öyle olmıcaktı bilmiyorum
ama sonucta böyle bi ilacı ne kadar süre kullanablırsınki ??
ve aldıgım kiloyuda veremedım 1.5 sene geçti
su andada hamileyim su halde napim

:KK20: aa uyuz oldum ben 6 ay devam edileceğini bilmiyordum.çok saçma niye onca zaman ilacı alalımki iyi valla adamlar ceplerini dolduracak diye biz hababam hap yutalım..canım sen hamileysen tabiki önce bu güzel dönemde biliyosunki en sağlıklı gıdalarla beslenmeye gayret edeceksin doğurduktan sonra düşünürsün kiloları,şimdi boşveerr :KK1:
ben bugün marketten bergamotlu yeşil çay ve elma sirkesi aldım artık doğal yollardan zayıflamaya çalışıcam haplar hiçbir işe yaramıyo.bir de üstüne üstlük baya para veriyosun:KK50:

X