Lütfennn yardımcı olun

.asi.

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
424
0
ıLıŞKıDEN SONRA SPERMıN HıÇ AKMAMASI NORMALMı ????? :asigim:

Son düzenleme:
tabıkı akmaması ıyı bence ama akmıyorsa demekkı sansın yuksek ben ecık guluyum hop akıo

tabıkı akmaması ıyı bence ama akmıyorsa demekkı sansın yuksek ben ecık guluyum hop akıo

valla cnım cok kafam karışık adetime 7 gün var ve ilişkimde 1 saat beklememme ragmen hiç bir şey akmadı ve cok tuhafıma gitti .acaba hamiş kaldımmm mı diye cok merak ediyorum ya..bu ayda klomen kullanmıştımmm bilmiyomm vallla

valla cnım cok kafam karışık adetime 7 gün var ve ilişkimde 1 saat beklememme ragmen hiç bir şey akmadı ve cok tuhafıma gitti .acaba hamiş kaldımmm mı diye cok merak ediyorum ya..bu ayda klomen kullanmıştımmm bilmiyomm vallla

cnm ınsallah tez zamanda hamıs kalcannnnnnnnnnn:CüvCüv:

cnm sık sık gır ılıskıye bır gun gır bır gun ara ver

ayrıca polen arı sutu karısımları satıyorya ye kocanda yesın hem bunu yıyerek hamıle kalanların cocukları zekaları baya ıyı oluyormus

asicim hiç bi fikrim yok hadi inşallah canımcım rabbim bu defa ol demiştir hayırlısıylaaaopuyorumnanaktan

ınşallah hamile kalırsın canım ama nasıl akmıyor gercekten sasırdım herkesinki değişik oluyor demekki

İnşallah hamile kalırsın canım ama nasıl akmıyor gercekten sasırdım herkesinki değişik oluyor demekki

valla cnım bende 2 senedir korunmuyorum ama ilk defa başıma geldi benimde böle bişi. o yüzden cok merak ettim hamilellikle alakalı bişeymi acaba diye

ay bende tutamıyoru diye endişeleniyodum...cidden herkeste değişiklik gösteriyor demekki...ben tutamadığımı sandığım halde hamile kaldım..bi tanesi bile yetiyomuş...olmayınca da istediğin kadar kalsın içinde olmuyo..Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallahh...bu duyguyu isteyen herkese yaşatsın...

X